Zavrieť

Porady

Kupele Travnica

Dobry den,
chcem sa spytat ci ma niekto skusenost s kupelnou starostlivostou v Travnici, chcela by som tam ist so 17 mesacnym dietatom, ktore ma atopicky ekzem. Ake procedury sa tam robia a tak a este co ma hlavne zaujima ja mam inu poistovnu a syn inu. Takze neviem ako v tomto pripade bude poistovna postupovat a ci mi preplati ten pobyt, lebo doprovod je nutny.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nika262 je offline (nepripojený) nika262

    nika262
    Nemozete mi poradit co si mam so sebou zobrat, ideme uz tuto stredu? Aj plienky do vody? Dakujem

    danko5 je offline (nepripojený) danko5

    danko5
    Bola som v týchto kúpeľoch pred piatimi rokmi s dvojročnou dcérkou. Robia sa tam vaňové kúpele, čiže tie plienky sú na Vašom zvážení. Inak by bolo dobré keby ste vzali dieťatku nejaké hračky do vody, aby sa v tej vani nenudilo. Po kúpeli ich zabalia do plachty a deky, takže tam sa mi zasa osvedčila nejaká rozprávková kniha a fľaša s čajom. Čo sa týka poplatkov, tie si už presne nepamätám, ale vo Vašej poisťovni by Vám určite poradili. Prajem príjemný pobyt.

    nika262 je offline (nepripojený) nika262

    nika262
    Dakujem tie hracky uz mam zbalene, no a s tymi zabalmi bude asi problem lebo on nevydrzi byt zabalený ani sekundu, ale určite nabalím knížky. A kolko krat ich kupali za den? Niekde som citala, ze ich potom natieraju s kortikoidnymi mastami, je to pravda? Lebo to by som nerada, radsej si zoberiem svoju.

    danko5 je offline (nepripojený) danko5

    danko5
    Kúpanie bolo 1x do dňa. Neviem ako je to teraz, ale pred tými piatimi rokmi sme dochádzali mikrobusom po skupinkách do liečebného domu. Bola to cesta tak na 10 min. A vo vani boli asi tak 20 min. Mamičky sme sedili pri nich a zabávali ich. Lekárka naordinuje vlastné maste, záleží od stavu. Nemôžem povedať, že by ten pobyt moju dcéru vyliečil z atopického ekzému no trochu jej to určite pomohlo. Najviac sa jej zlepšil stav po pobyte pri mori.

    kunkelovaa je offline (nepripojený) kunkelovaa

    kunkelovaa
    My sa chystáme do Trávnice so synom budúci týždeň, ideme na ambulantnú liečbu. rozprávala som sa s vrchnou sestrou, robia kúpele vo vani, podľa harmonogramu 1x denne.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.