Zavrieť

Porady

diplomovka

Naozaj neviem,kam zaradit tuto temu,tak som ju supla sem. Chcem sa opytat znalych problematiky,ze ci je mozne v diplomovej praci dalej rozvijat bakalarsku pracu. Ja som pisala bakalarku na temu rodina a jej vyznam pre dieta a mohla by som tuto temu dalej rozvijat,ale bo musim pisat uplne od zaciatku,teda nesmiem pouzit bakalarku?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tinka1751 je offline (nepripojený) tinka1751

    tinka1751
    Ano mozes nadalej rozvijat v diplomovke tvoju bakalarsku pracu,tomu istemu by si a v diplomovke nemohla venovat, musi to byt nieco obsirnejsie, a nie uplne od zaciatku. ty to potom budes mat aj napisane na statniciach ze pokracujes v teme.

    pinka.m je offline (nepripojený) pinka.m

    pinka.m
    Tému diplomovej práce Ti musí určiť Tvoj školitel, samozrejme môžeš pokračovať a použiť údaje z bakalárky ale diplomovka musí byť hlbšia s vlastnými poznatkami, názormi...
    Na každej fakulte sú požiadavky rozdielne, pýtaj sa na školskom oddelení na podmienky alebo priamo nejakého doc. u ktorého prácu budeš robiť.

    jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

    jaros5
    pinka.m Pozri príspevok
    Tému diplomovej práce Ti musí určiť Tvoj školitel, ....
    S týmto tvrdením nemožno súhlasiť.
    Tému diplomovej práce si určuje predsa každý sám.

    aksas2 je offline (nepripojený) aksas2

    aksas2
    tak jednoznačne by som netvrdila, že ano, skor sa treba informovať na škole a u školitela

    jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

    jaros5
    aksas2 Pozri príspevok
    tak jednoznačne by som netvrdila, že ano, skor sa treba informovať na škole a u školitela
    Môžeš uviesť aspoň jeden dôvod prečo by nemohla ?

    jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

    jaros5
    Erika686 Pozri príspevok
    Naozaj neviem,kam zaradit tuto temu,tak som ju supla sem. Chcem sa opytat znalych problematiky,ze ci je mozne v diplomovej praci dalej rozvijat bakalarsku pracu. Ja som pisala bakalarku na temu rodina a jej vyznam pre dieta a mohla by som tuto temu dalej rozvijat,ale bo musim pisat uplne od zaciatku,teda nesmiem pouzit bakalarku?


    http://fsi.uniza.sk/kkm/publikacie/apzbadp.pdf



    jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

    jaros5
    Dokonca danú tému môžeš ďalej rozvíjať aj v rigoróznej práci - samozrejme za predpokladu dodržania podmienok, ktoré sú presne stanovené - rozsah a obsah práce, každá práca musí mať stanovené ciele, úlohy, metódy a formy výskumu, atď.

    aksas2 je offline (nepripojený) aksas2

    aksas2
    jaros5 Pozri príspevok
    Dokonca danú tému môžeš ďalej rozvíjať aj v rigoróznej práci - samozrejme za predpokladu dodržania podmienok, ktoré sú presne stanovené - rozsah a obsah práce, každá práca musí mať stanovené ciele, úlohy, metódy a formy výskumu, atď.
    ja som rigoroznu pracu som musela robit na uplne inu temu ako diplomovu pracu, preto by som sa radsej informovala v skole, aby z toho nebol nasledne problem

    jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

    jaros5
    aksas2 Pozri príspevok
    ja som rigoroznu pracu som musela robit na uplne inu temu ako diplomovu pracu, preto by som sa radsej informovala v skole, aby z toho nebol nasledne problem
    To je možné, nič to však nemení na faktoch, ktoré tvrdím ja.
    A je úplne samozrejmé že sa musí informovať v škole, tiež odporúčam. Veď bez toho, aby si zabezpečila vhodného konzultanta to ani nejde.
    Nerobme z toho slovný ping - pong. Erika sa niečo konkrétne opýtala - my sme sa jej snažili obaja čo najlepšie a najkonkrétnejšie poradiť a ona nám za to pošle pekný úsmev z promócií .

    demko1 je offline (nepripojený) demko1

    demko1
    Erika686 Pozri príspevok
    Naozaj neviem,kam zaradit tuto temu,tak som ju supla sem. Chcem sa opytat znalych problematiky,ze ci je mozne v diplomovej praci dalej rozvijat bakalarsku pracu. Ja som pisala bakalarku na temu rodina a jej vyznam pre dieta a mohla by som tuto temu dalej rozvijat,ale bo musim pisat uplne od zaciatku,teda nesmiem pouzit bakalarku?
    Jednoznačne môžeš. Urobil som to tak ja a x ľudí z nášho ročníka. Nebol žiadny problém a všetci sme inžinieri. Len pozor na maximálny počet strán.

    wajda je offline (nepripojený) wajda

    wajda
    Zalezi od skoly, ale myslim, ze by s tym nemal byt problem, bezne to ludia tak robia. Popripade pri pisani bakalarky zistia, ze to nie je ta spravna tema pre nich, tak diplomovku pisu uplne o niecom inom.

    smudla je offline (nepripojený) smudla

    smudla
    ...neviem, či už nie je neskoro, ale...každopádne sa prikláňam k názorom, že je treba spýtať sa v prvom rade tam, kde Ti to budú hodnotiť
    Napokon, tam je rozhodné slovo...predpokladám, že tak, ako na bakalárku, aj na diplomku máte rozpis tém+konzultantov...pokiaľ danú vec nemáte ošetrenú v študijnom poriadku, osobne by som zašla za konzultantom bakalárky spýtala sa ho, aké sú možnosti..
    Podobnú situáciu som zažila, takže odporúčam: najistejšie je to na fakulte..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.