Zavrieť

Porady

nafotenie aktov

Ahojte, rozhodla som sa urobiť radosť svojmu priateľovi a chcem nafotiť akty. Bude to k jeho narodeninám. Neporadíte mi či sa niekto v prešovskom kraji týmto zaoberá a koľko to asi stojí.
Vopred ďakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
didushik Pozri príspevok
Ahojte, rozhodla som sa urobiť radosť svojmu priateľovi a chcem nafotiť akty. Bude to k jeho narodeninám. Neporadíte mi či sa niekto v prešovskom kraji týmto zaoberá a koľko to asi stojí.
Vopred ďakujem
Najznámejší je asi

PETER NAGY - rodený to prešovčan .....................................

Poprípade Ťa odfotím aj ja , no za kvalitu a spokojnosť neručím ,

ALE

bude to zadarmo ...

P.S.1:
Prepáč , musel som ...

P.S.2:
Teraz bez srandy ...
Ozaj to myslíš vážne ?
Neviem , koľko máš rokov , ale niečo také by som na Tvojom mieste nerobil .
Čo ak s rozídete ? A ten Tvoj milý , pre ktorého si ochotná teraz urobiť niečo " moderné " / podľa mňa blbosť , za ktorú sa zvykne platiť ../ Ti dá kopačky ?
Alebo naopak ?
To je jedno , ale on , milý Tvoj , sa rozhodne pre malú pomstu a šup inkriminované foťo od PETRA N. / alebo odo mňa / na internetové stránky s patričným komentárom .....
Dobre nie si žiadna celebrita , ale už viaceré na takúto modernu doplatili . Možno sa to Teba nedotýka , možno by Ti takáto reklama prišla aj vhod , neviem posúdiť a ani odsúdiť , ale ak by som napríklad odhalil niečo také pri svojom potomstve , asi by si to dlho pamätali ...
Naposledy upravil buchač : 02.08.09 at 21:27
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
kaco11 kaco11

kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

radšej si kúp nové spodné prádlo a uži si s ním peknú noc.
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Suhlasim s Buchačom, to je jeden spravny pohlad na vec. Druhy pohlad, a myslim si tiez spravny, je, ze by si mu chcela venovat umelecke fotky aktov. Moja spoluziacka tiez take nafotila a su prekrasne. Su ciernobiele a v nadhernom prostredi, ktore sa hodilo k motivu fotografie. Su jemne, mile a maju svoju umelecku hodnotu. Hra s tienom urobila svoje krasne efekty. Ked sa preto rozhodnes, velmi citlivo vyber fotografa, to jeden z predpokladov dobreho vysledku.
0 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

buchač Pozri príspevok
Najznámejší je asi

PETER NAGY - rodený to prešovčan .....................................

Poprípade Ťa odfotím aj ja , no za kvalitu a spokojnosť neručím ,

ALE

bude to zadarmo ...

P.S.1:
Prepáč , musel som ...

P.S.2:
Teraz bez srandy ...
Ozaj to myslíš vážne ?
Neviem , koľko máš rokov , ale niečo také by som na Tvojom mieste nerobil .
Čo ak s rozídete ? A ten Tvoj milý , pre ktorého si ochotná teraz urobiť niečo " moderné " / podľa mňa blbosť , za ktorú sa zvykne platiť ../ Ti dá kopačky ?
Alebo naopak ?
To je jedno , ale on , milý Tvoj , sa rozhodne pre malú pomstu a šup inkriminované foťo od PETRA N. / alebo odo mňa / na internetové stránky s patričným komentárom .....
Dobre nie si žiadna celebrita , ale už viaceré na takúto modernu doplatili . Možno sa to Teba nedotýka , možno by Ti takáto reklama prišla aj vhod , neviem posúdiť a ani odsúdiť , ale ak by som napríklad odhalil niečo také pri svojom potomstve , asi by si to dlho pamätali ...
Buchač, úplne sa stotožňujem s Tvojim príspevkom-radou, ale to nechajme na zváženie za a proti zadávateľke tejto témy.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

branislavp Pozri príspevok
Buchač, úplne sa stotožňujem s Tvojim príspevkom-radou, ale to nechajme na zváženie za a proti zadávateľke tejto témy.
Braňo, súhlasím, zadávateľka nepýtala radu či to (ne)má urobiť, ale kontakt na fotografa a cenové relácie.
Juraj, ktovie, či "nepoučuješ" ženu v zrelom veku, ktorá má dostatočné sebavedomie, aby vedela zvážiť, čo (ne)chce urobiť.
Naposledy upravil Marína : 03.08.09 at 17:56
0 0
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

prečo hneď takýto názor, trošku mi to príde ako odsúdenie, je to podľa mňa normálna vec, na svete sú ďaleko horšie veci, ak vieš, že to manžela či priateľa poteší, tak do toho choď a nepočúvaj reči iných, sorry, ale často krát sa zbytočne poučuje a pritom poučujú ľudia, ktorí robia doma ďaleko horšie veci (myslené všeobecne), ja ťa podporujem.
1 0
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

buchač Pozri príspevok
Najznámejší je asi

PETER NAGY - rodený to prešovčan .....................................

Poprípade Ťa odfotím aj ja , no za kvalitu a spokojnosť neručím ,

ALE

bude to zadarmo ...

P.S.1:
Prepáč , musel som ...

P.S.2:
Teraz bez srandy ...
Ozaj to myslíš vážne ?
Neviem , koľko máš rokov , ale niečo také by som na Tvojom mieste nerobil .
Čo ak s rozídete ? A ten Tvoj milý , pre ktorého si ochotná teraz urobiť niečo " moderné " / podľa mňa blbosť , za ktorú sa zvykne platiť ../ Ti dá kopačky ?
Alebo naopak ?
To je jedno , ale on , milý Tvoj , sa rozhodne pre malú pomstu a šup inkriminované foťo od PETRA N. / alebo odo mňa / na internetové stránky s patričným komentárom .....
Dobre nie si žiadna celebrita , ale už viaceré na takúto modernu doplatili . Možno sa to Teba nedotýka , možno by Ti takáto reklama prišla aj vhod , neviem posúdiť a ani odsúdiť , ale ak by som napríklad odhalil niečo také pri svojom potomstve , asi by si to dlho pamätali ...

BUCHAĆ oceňujem tvoj zmysel pre humor, k druhej časti sa radšej nevyjadrujem
0 0
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

marina, dobré fotky profesionálne robí anka kovačič, skús sa na ňu nakontaktovať, možno to bude čo hľadáš
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
dara Pozri príspevok
marina, dobré fotky profesionálne robí anka kovačič, skús sa na ňu nakontaktovať, možno to bude čo hľadáš
Jááj dara , ale ako vidíš Marína o foto nemá záujem .... Marína je zrelá žena a zrelo uvažujúca .
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wegamizi Pozri príspevok
Suhlasim s Buchačom, to je jeden spravny pohlad na vec. Druhy pohlad, a myslim si tiez spravny, je, ze by si mu chcela venovat umelecke fotky aktov. Moja spoluziacka tiez take nafotila a su prekrasne. Su ciernobiele a v nadhernom prostredi, ktore sa hodilo k motivu fotografie. Su jemne, mile a maju svoju umelecku hodnotu. Hra s tienom urobila svoje krasne efekty. Ked sa preto rozhodnes, velmi citlivo vyber fotografa, to jeden z predpokladov dobreho vysledku.
Vačšinou , keď sa píše moja spolužiačka, alebo moja kamarátka a pod., tak vačšinou tá spolužiačka alebo kamarátka neexistuje,hmhm-
wegamizi-priznaj sa...
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
.... v dobrej sekcii porady je táto téma
0 0
luckapastvova luckapastvova

luckapastvova je offline (nepripojený) luckapastvova

Ahoj!
Tak to Ťa obdivujem. Ja by som sa teda pred žiadnym chlapom nevyzliekla, teda cudzím. A keď sa tak zamyslím môjho priateľa by to veru nepotešilo. A to nie je nejak žiarlivý, len zdravo. Raz som vymýšľala a povedal mi, že ak bude chcieť akty, nafotí si ich sám. Odvtedy už nad tým nepomýšľam a musím povedať, že sa mu tie fotky veľmi podarili. Bolo to veselé a romantické, keď sme ich fotili. Vyskúšaj radšej to.
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Vačšinou , keď sa píše moja spolužiačka, alebo moja kamarátka a pod., tak vačšinou tá spolužiačka alebo kamarátka neexistuje,hmhm-
wegamizi-priznaj sa...
A zasa ma niekto odhalil. Ako sa teda zatlka?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wegamizi Pozri príspevok
A zasa ma niekto odhalil. Ako sa teda zatlka?
Ja tiež kolko krát niekde poviem, že moj kamarát a to neni žiadny kamarát ale ja...Sa to tak robí...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

luckapastvova Pozri príspevok
Ahoj!
Tak to Ťa obdivujem. Ja by som sa teda pred žiadnym chlapom nevyzliekla, teda cudzím. A keď sa tak zamyslím môjho priateľa by to veru nepotešilo. A to nie je nejak žiarlivý, len zdravo. Raz som vymýšľala a povedal mi, že ak bude chcieť akty, nafotí si ich sám. Odvtedy už nad tým nepomýšľam a musím povedať, že sa mu tie fotky veľmi podarili. Bolo to veselé a romantické, keď sme ich fotili. Vyskúšaj radšej to.
Ale Lucka, zasa nemusíš byť taká hanblivá a na dovažok- tí profesionalni fotiči aktov niesú žiadny slintoši, čo ledva bažia kedy sa pred nimi žena vyzlečie- oni to berú normálne,ako gynekolovia-takže žiadna hanba pred profíkmi-oni sa sústredia na robotu a nie aby po tebe pozerali
A navyše aj tak to tam máte všetky rovnaké, tak čo...
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

Neviem, v akej miere budu so mnou suhlasit tu pritomni chlapy, ale ja by som nechcel, aby si moja manzelka dala niekde nafotit akty. A to vobec nie som ziarlivy.
Radsej ju mat nazivo, ako dostat od nej dajake akty.
Ked uz akty, tak by som si ich naozaj najradsej fotil ja. Bola by sranda.
Zeny si velakrat myslia, ze nieco je velmi romanticke, veria tomu, ze aj ich partner to oceni, ale vo vacsine pripadov to nie je pravda. Muzi uplne inac rozmyslaju a zeny to nikdy nechcu akceptovat, nevedia to pochopit.

Prosim, nezlyncujte ma
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

luigi72 Pozri príspevok
Neviem, v akej miere budu so mnou suhlasit tu pritomni chlapy, ale ja by som nechcel, aby si moja manzelka dala niekde nafotit akty. A to vobec nie som ziarlivy.
Radsej ju mat nazivo, ako dostat od nej dajake akty.
Ked uz akty, tak by som si ich naozaj najradsej fotil ja. Bola by sranda.
Zeny si velakrat myslia, ze nieco je velmi romanticke, veria tomu, ze aj ich partner to oceni, ale vo vacsine pripadov to nie je pravda. Muzi uplne inac rozmyslaju a zeny to nikdy nechcu akceptovat, nevedia to pochopit.

Prosim, nezlyncujte ma
Jaaaj luigy , jaký je ten život zlý...Ja zasa by som chcel aby sa manželka na niečo také dala , ale zasa ona nechce...
Alebo, ešte lepšie namalovať nejaký obraz-to je ešte lepšie...
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Zaujimave je, ze dotycna dama chcela kontakt na fotografa a my ju, podaktorí, vychovavame. Zle pochopena tema?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

luigi72 Pozri príspevok
Neviem, v akej miere budu so mnou suhlasit tu pritomni chlapy, ale ja by som nechcel, aby si moja manzelka dala niekde nafotit akty. A to vobec nie som ziarlivy.
Radsej ju mat nazivo, ako dostat od nej dajake akty.
Ked uz akty, tak by som si ich naozaj najradsej fotil ja. Bola by sranda.
Zeny si velakrat myslia, ze nieco je velmi romanticke, veria tomu, ze aj ich partner to oceni, ale vo vacsine pripadov to nie je pravda. Muzi uplne inac rozmyslaju a zeny to nikdy nechcu akceptovat, nevedia to pochopit.

Prosim, nezlyncujte ma
Ešte som to nikdy neurobil, ale ideš do tmy-som ťa vypol-
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wegamizi Pozri príspevok
Zaujimave je, ze dotycna dama chcela kontakt na fotografa a my ju, podaktorí, vychovavame. Zle pochopena tema?
Aké to mám telefónne číslo???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať