Zavrieť

Porady

Zápočtový list

Ahojte,

chcela by som Vás pekne poprosiť o info......
Ak vystavujete zamestnancovi pri ukončení prac. pomeru Zápočtový list, tak mu tam uvádzate iba počet odpracovaných rokov vo Vašej spoločnosti, alebo mu narátavate odpracované roky aj z predchádzajúcich zamestnaní?
Dakujem Vám pekne za pomoc Jana
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    janette784 Pozri príspevok
    Ahojte,

    chcela by som Vás pekne poprosiť o info......
    Ak vystavujete zamestnancovi pri ukončení prac. pomeru Zápočtový list, tak mu tam uvádzate iba počet odpracovaných rokov vo Vašej spoločnosti, alebo mu narátavate odpracované roky aj z predchádzajúcich zamestnaní?
    Dakujem Vám pekne za pomoc Jana
    Odpracovanú dobu vo firme, a ak má ZL z predch. zamestnaní, tak aj nápočet doby vo firme k predch. započít. dobe.

    lanovky je offline (nepripojený) lanovky

    lanovky
    Dobrý deň,
    môžte mi poradiť, ako je to s neplateným voľnom? Uvádza sa to niekde v zápočtovom liste? A zaratáva sa to do odpracovaných rokov?
    Ďakujem.

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    lanovky Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    môžte mi poradiť, ako je to s neplateným voľnom? Uvádza sa to niekde v zápočtovom liste? A zaratáva sa to do odpracovaných rokov?
    Ďakujem.
    V zápočtovom liste sa neuvádza, zamestnávateľ Ti píše zamestnanie od... do.... Do odpracovaných rokov sa počíta, akurát to je prerušenie sociálneho poistenia.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.