Zavrieť

Porady

Kupa ojazdeneho auta v ce bazar

ako sa viac oplati kupit jazdene auto? v bazare,alebo cez inzerat?ktory slovensky autobazar ma dobre meno?mate skussenosti ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    najag je offline (nepripojený) najag

    najag
    Ani jdna z foriem kupy neposkytuje 100% zaruku a je potrebne byt vzdy maximalne opatrny a davat si pozor na povod vozidla a jeho technicky stav.

    justafa je offline (nepripojený) justafa

    justafa
    a akym sposobom, kde si mozem overit povod a tech.stav vozidla?

    (znamy kupil auto touto formou no po case mu zacala bezdovodne svietit nejaka kontrolka a ani v servise tu chybu neodstranili, dokonca nevedeli v com problem je...)

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    Najlepšie sa oplatí kúpiť jazdené auto od známeho/rodiny resp. od niekoho o kom vieš, že je prvý majiteľ auta a poznáš jeho muchy resp. históriu závad, vodiča ktorý vieš ako sa k autu správal....
    Z autobazárov sa nedá odporučiť, žiaden nakoľko do bazárov poväčšinou predávajú ľudia, ak nevedia auto inak predať (resp. firmy, ktoré sa ich chcú rýchlo zbaviť) - pokiaľ je auto OK, tak sa poväčšinou posúva medzi rodinou/ priateľmi... (možno by som skúsil menší bazár na nejakej dedine, avšak musel by som poznať vo svojom okolí zopár spokojných zákazníkov... )
    Ak by si kupoval auto z bazaru tak pri AAA máš 99 % (chyby sa môžu stať aj tam) istotu, že vozidlo je "právne čisté" t.j. nie je kradnuté, nie je v leasingu a pod, avšak určite nemáš istotu, čo sa týka technického stavu, počtu KM alebo prípadnej havárie... nakoľko ak auto prejde výkupom AAA, tak klobúk dole pre nimi, ako vedia auto vyčistiť a nablískať, že ho ani majiteľ nespozná...
    Ak by som riešil kúpu auta, asi by som sa obrátil na niekoho kto autá dováža z vonku a vybral by som jedine tie, ktoré sú od autorizovaných predajcov vykupované na protihodnotu, kde je známa servisná história + opravy auta ak malo nehodu...
    Veľa štastia pri hľadaní...

    Kupa ojazdeneho auta v ce bazar

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.