Zavrieť

Porady

ZUZANKY

No nakoľko mám pocit, že tých Zuzaniek poznám dosť, otváram Tému Zuzanky ja, lebo vo štvrtok sa k tomu nedostanem a neviem, či sa prebijem cez tento veľký dav Poraďákov

Miléé Zuzanky a Zuzky ,
Prajem Vám k meninám veľa šťastia lebo je dôležité.. veď to poznáte , že tí na Titanicu mali zdravie, len šťatie im chýbalo,veľa lásky lebo bez nej je každému smutno , či už lásky medzi deťmi alebo medzi partnermi,veľa zdravia, veľa pochopenia, lebo nikto z nás nie je bez chyby a každí z nás má občas deň blbec a vlastne ešte veľa rokov plných radosti a chuti do života !

Všetko to a ešte viac vám ja prajem k meninám!

Bionda-Andy
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Aj ja gratulujem vsetkym Zuzankam. Nebolo by od veci, keby sa k svojmu peknemu menu priznali aj ostatne, ktore su tu pod inymi "znackami".

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Ej Zuzka, Zuzička, prajem ti ja zdravíčka, a všetko čo si želáš!

    Želám každej Zuzke, nech už má nick akýkoľvek iný, veľa lásky, pohody a ľudskej dobroty.
    A ešte niečo, tak krásne meno, prečo si ho okrem vášho nicku nedáte ako podpis, veď môžte byť naň právom hrdé!
    k21 gerba.JPG  
    Gerbera.JPG  
    k7 gerberka krásna.JPG  
    1/1

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685


    Pripájam sa ku gratulantom.

    Musím vám povedať, čo sa mi stalo. Môj braček má 5 ročkov a pred dvoma rokmi mal dlhé vlásky. Snúbencov strýko si myslel, že je dievčatko a prihovoril sa mu: "Ahoj Zuzka." Na tom by nebolo nič čudné, len ak to, že práve dnes má môj braček narodeniny. Áno, presne na Zuzanky, ako ho snúbencov strýko pomenoval a ani nevedel, kedy sa narodil. Sranda nie?

    Naozaj je to krásne meno, a tak vyzývam všetky Zuzanky, aby si toto meno dali ako podpis. Vznikne tak nový hit, ako pri Mýlim sa,...

    Bubika je offline (nepripojený) Bubika

    Bubika
    Mile Zuzanky, prajem Vam tak ako ti predo mnou ... i zdravie, i stastie, lasku i nejake tie bubaciky ....

    takze dievcence ... krasne meniny
    Water lilies.jpg  

    bef je offline (nepripojený) bef

    bef
    Milé Zuzky aj ja sa pripájam ku gratulantom a prajem Vám všetko naj, naj hlavne veľa zdravia, lásky a trošku tých drobných.
    Nech sa Vám darí

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.