Zavrieť

Porady

Znovuotvorenie pozastavenej živnosti a žiadanie o granty/nenávratné fin. prostriedky

Dobrý deň,

Som študent denného štúdia na Vysokej škole. Živnosť mám už 3 a pol roka, ale pozastavená je už asi 2 roky.

Chcem ju znova "otvoriť" a žiadať o nenávratné finančné prostriedky a granty.

Mám nárok na granty pre začínajúcich živnostníkov, alebo toto sa mňa už netýka?

Zakladám marketingovú agentúru spolu s agentúrou zameranú pre produkty určené pre deti (tábory, krúžky, školy v prírode atď.)

Viete poradiť na aké granty / nenávratné finančné prostriedky by som sa mal zamerať?

Ďalej sa chcem opýtať, pri žiadaní o fin. prostriedky, je postačujúce vyplniť len tlačivá alebo treba vytvoriť celý projekt?

Ja viem že táto téma môže vyznieť hlúpo alebo veľmi všeobecne, ale za každú radu budem vďačný a ak budete mať hocijaké dodatočné otázky, rád Vám ich zodpoviem.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Pri pozastavenej zivnosti nie si povazovany za zacinajuceho zivnostnika.

    "Zakladam" znamena obnovim zivnost, ktora je pozastavena? Alebo zakladas obchodnu spolocnost?

    Neviem, o ake granty/financne prostriedky sa zaujimas. Ak mas na mysli tie, co "rozdava" Urad prace, na tie narok nemas.

    Skus iny zdroj, napr.: www.nadsme.sk

    damien11 je offline (nepripojený) damien11

    Marketing, weby, brand, branding ...viac damien11
    Na živnosť (pozastavenú) to chcem spustiť.

    Chcel by som využiť granty / fin. prostriedky za ktoré môžem nakúpiť stroje, zariadenia, nájom za priestory, automobil (ktorý je k podnikaniu nevyhnutný),...

    Neviem sa nájsť v žiadnom grante.

    Chcem podnikať v tomto:

    Promo akcie, návrh reklamy, ďalšie marketingové a reklamné činnosti, ďalej práca s deťmi...

    Mám si na každú oblasť vypracovať podnikateľský plán? Vždy posielať prihlášky na všetky granty v dúfaní, že si nájdu medzi nimi to na čo mi prispejú? Jednoducho zháňam vstupný kapitál a tým že ja už mám živnosť, len je pozastavená, medzi aké typy podnikateľov patrím..., myslím to tak, že či môžem žiadať o granty ktoré sú určené už fungujúcim podnikom, alebo začínajúcim...

    Proste sa neviem nájsť

    Znovuotvorenie pozastavenej živnosti a žiadanie o granty/nenávratné fin. prostriedky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.