Zavrieť

Porady

mzda

dobry den, chcel by som touto cestou poprosit o radu.
od 10/2002 do 9/2008 som pracoval v domove soc. sluzieb ako ergoterapeut.
Po roku mam moznost vratit sa spat, nie vsak na tu istu poziciu, no ako socialny pracovnik. Aky plat by som mohol ocakavat, ked mi bolo povedane, ze urobia vsetko preto aby to bolo co najviac, v ramci moznosti (tabuliek) a toho vsetkeho.
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Iveta Matlovičová
    to je veľmi všeobecne položená otázka, mal by si sa obrátiť na tvojho "možno budúceho" zamestnávateľa a požiadať o túto informáciu, príp. ak to chceš mať 100%-tne - tak o vydanie akceptačného listu, kde ti uvedú podmienky, za ktorých ťa prijmú do pracovného pomeru

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    winettou Pozri príspevok
    dobry den, chcel by som touto cestou poprosit o radu.
    od 10/2002 do 9/2008 som pracoval v domove soc. sluzieb ako ergoterapeut.
    Po roku mam moznost vratit sa spat, nie vsak na tu istu poziciu, no ako socialny pracovnik. Aky plat by som mohol ocakavat, ked mi bolo povedane, ze urobia vsetko preto aby to bolo co najviac, v ramci moznosti (tabuliek) a toho vsetkeho.
    dakujem
    Nepíšeš, aké máš dosiahnuté najvyššie vzdelanie, odbornú prax... ale odmeňovaný budeš v zmysle Zákona o odmeňovaní niektorých zamestnancov vo verejnom zájme č. 553/2003. K základnému tarifnému platu ti môžu dať napr. osobné ohodnotenie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.