Zavrieť

Porady

Kočík z Anglicka

Ahojte, poradaci, prosim Vas, ma tu niekto skusenosti s objednavanim tovaru z Anglicka? Nasla som si na jednej stranke kocik pre babo, ktory je tam o 50% lacnejsi a chcela by som si ho objednat, len neviem, ci je to vobec mozne a bezpecne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    katarinkamt Pozri príspevok
    Ahojte, poradaci, prosim Vas, ma tu niekto skusenosti s objednavanim tovaru z Anglicka? Nasla som si na jednej stranke kocik pre babo, ktory je tam o 50% lacnejsi a chcela by som si ho objednat, len neviem, ci je to vobec mozne a bezpecne.
    Treba si preveriť kupujúceho. Ja som nedávno kúpil tiež kočík z Pixmanie z Francúzska (s dopravou stál 314 €, u nás stojí 399 €). Zaplatil som prevodom a do 5 pracovných dní som ho tu mal kuriérom.

    Takže nakupovanie je možné, len treba vedieť, od koho kupuješ. Ja som to kúpil na e-bay, tam máš hodnotenie predajcov, takže vieš s kým máš do činenia.

    silviaz je offline (nepripojený) silviaz

    silviaz
    Nokerla Pozri príspevok
    a nevadi ti ze kocik bude z pravostranym riadením?


    ja rada nakupujem cez internet aj s cudziny je to lacnejsie a pohodlnejsie.
    Ale treba aj pozerat na taku vec ako sa stala mne ja som si kupila cez internet posilovaci stroj.
    A neuvedomila som si jednu vec SERVIS, pokazilo sa lozisko servis na slovensku neni teda jedna firma ho robi ale tak ze to posle do nemecka. Prisiel spat az o dva mesiace.
    Este ze som za tie dva mesiace nepribrala lebo by som im to dala k nahrade
    Ale s kocikom to je asi ine.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    silviaz Pozri príspevok


    ja rada nakupujem cez internet aj s cudziny je to lacnejsie a pohodlnejsie.
    Ale treba aj pozerat na taku vec ako sa stala mne ja som si kupila cez internet posilovaci stroj.
    A neuvedomila som si jednu vec SERVIS, pokazilo sa lozisko servis na slovensku neni teda jedna firma ho robi ale tak ze to posle do nemecka. Prisiel spat az o dva mesiace.
    Este ze som za tie dva mesiace nepribrala lebo by som im to dala k nahrade
    Ale s kocikom to je asi ine.
    Záleží od toho, aká značka. Ja som kúpil Peg Perego a na ten je aj u nás servis, dá sa cez nich kúpiť akákoľvek náhradná súčiastka (dokupoval som už napr. na iný kočík nové kolieska a nové madlo).

    katarinkamt je offline (nepripojený) katarinkamt

    katarinkamt
    ja by som chcela Jane alebo Casualplay , kedze sa predavaju aj tu, snad je aj servis.......

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    katarinkamt Pozri príspevok
    ja by som chcela Jane alebo Casualplay , kedze sa predavaju aj tu, snad je aj servis.......
    Známi majú CAsualplay a zdá sa mi, že spomínali, že na SK nie je servis. Mali kočík pokazený a museli ho poslať do Čiech, kde je distribútor pre CZ, SK a HU.
    Ahojte, volam sa Stefan a pracujem pre Nakupy.co.uk. Zachytil som vas chat, v ktorom spominate nasu spolocnost ako mozneho dodavatela tovaru z Velkej Britanie pri nakupe kocika.
    Najskor sa chcem podakovat za referenciu a zaroven potvrdit, ze sme naozaj schopni dorucit vas nakup do ktorehokolvek miesta na Slovensku alebo v Cechach. V pripade, ze mate problem s platbou v niektorom z britskych obchodov vasou kartou, mozte kludne pouzit nasu sluzbu asistovaneho nakupu alebo s nami vycestovat na vikendovy nakupny pobyt do Londyna (tato sluzba este nieje online ale funguje).
    Prajem vam prijemne nakupovanie.
    p.s. na Slovensku nas mozte kontaktovat na 0917457716
    Stefan

    katarinkamt je offline (nepripojený) katarinkamt

    katarinkamt
    Ahoj Stefan, prosim Ta, ak by som Ti zadala typ kocika, mohol by si mi posat cenu prave toho, kotry by som chcela?
    ahoj Katka,
    ano rad ti poslem cenu a prip. zrealizujem aj samotny nakup. Kocik je standardny tovar a klienti si ho spolu s odevami casto pozaduju zadovazit.
    posli prosim link na kocik na nas email infozavinacnakupy.co.uk poslem cenu v UK. pozdravujem stefan

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.