Zavrieť

Porady

kozenkova sedacka

Zdravicko,
poprosim vas o nejaku relevantnu radu. Za par tyzdnov sa stahujeme.
S priatelkou sme si vyhliadli spicovu kozenkovu sedacku, bielu, s polohovatelnymi opierkami. Uplne je bombova. Boli sme v jednom (inom) obchode, kde nam predavac povedal, ze ak pozerame sedacku, URCITE nie kozenkovu, lebo po case (2-3 roky) sa kozenka olupe alebo osupe, proste sedacka je v keli. Viem, ze to treba osetrovat (aj ked este neviem cim), ale aj tak sa chcem spytat, ake mate skusenosti s kozenkovymi sedackami. Nam sa strasne paci.

Vrela vdaka, Marco
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Mám koženkovú sedačku v kancelárii. Neolupuje sa, je stále pekná a dobre sa udržuje. Ale do bytu by som ju nechcela. Keď je chladno tak je studená, keď je horúco, potíš sa a na sedačke zostane vlhký fľak a navyše sa ti holá koža prilepí na sedačku a keď vstávaš cítiš to ako odlepovanie suchého zipsu.

    Zuzy je offline (nepripojený) Zuzy

    žena v domácnosti Zuzy
    Keď už veľmi chcete, tak radšej koženú a nie koženkovú, je síce trošku drahšia ale myslím si , že vydrží viacej. Ja mám smotanovú z prírodnej kože a je pekná.

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    Ja ju mám tiež a bielu. Mám ju už asi 5 rokov. Podľahli sme tiež s manželom prvej reakcii, lebo sa nám veľmi páčila ako bola tvarovaná. Asi po roku som si kúpila teflonový poťah na sedaciu časť, lebo fakt to bolo tak, že sa v teple lepila a v chlade chladila a aj to odlepovanie bolo ako "suchý zips". Preto teraz vidím, že najlepší je ten teflonový povrch, ten sa udržuje výborne. Koža je dosť drahá a osobne ju radšej po niekoľkých rokoch vymením ako mať celý život jednu, lebo mám rada zmenu, takže ja som zatiaľ spokojná, nemám ju popraskanú. Udržiavam ju len tým, že ju občas umyjem letnou saponatovou vodou a len handričkou. Je fakt ešte vo veľmi peknom stave, takže myslím, že ešte pár rokov vydržím. Podotýkam, že je denne používaná, ale nemáme malé deti.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.