Zavrieť

Porady

Velkost stránky

Chodím na internete na jednu stránku zrazu sa mi svojvolne roztiahla dole sa mi pridal posuvník a nedá sa mi zmenšiť, velmi ma to otravuje a neviem to nijako upraviť spät na velkost obrazovky, nerobi mi to žiadna ina len táto, skušala som to cez nastavenia priblížiť a oddialiť ale to sa mi mení iba velkosť textu, posuvnik zmizne až ked su pismenka uplne nečitatelné, vie mi s týmto niekto pomoct? je to stránka z receptami.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    vidím normálnu veľkosť

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    To nieje tvoja chyba, ja mam dole tiez posuvnik, ale len vo FF, ak pozrem cez IE a Operu, tak tam posuvnik nieje. Pozeral som na kod stranky, je cely v tabulkach, dost neprehladny, hlavna tabulka ma sirku 1003px ... hmmm neviem.
    Kasli na to ...

    patrika je offline (nepripojený) patrika

    patrika
    no ved práve asi ja to mám nastavene nejako zle a neviem si to opraviť ale ostatné stranky idu dobre

    patrika je offline (nepripojený) patrika

    patrika
    ano ja to mám tiež cez firefox, a pozerala som cez ie a ide to normálne lenže to mne nepasuje mne sa firefox ako prehliadač pači viac

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    I ked mam dole tu rolovaciu listu, tak ju na tej stranke nevyuzijem (minimalne na uvodnej stranke, dalej som nesiel) pretoze vidim cely obsah stranky, teda myslim na sirku (na vysku sa rolovat musi, to je jasne)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.