Zavrieť

Porady

Socialne stipendium.

Dobry den,
chcela by som sa opytat, aka bude vyska zivotneho minima v pripade posudzovanie pre socialne stipendium pokial mam:
jedneho studenta studuje mimo bydliska, ten ma dvoch rodicov, a dvoch surodencov. jeden je na strednej skole dochadza denne a druhy pracuje a je priadne nahlaseny v CR.
Poradte prosim...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    jajarmilka Pozri príspevok
    Dobry den,
    chcela by som sa opytat, aka bude vyska zivotneho minima v pripade posudzovanie pre socialne stipendium pokial mam:
    jedneho studenta studuje mimo bydliska, ten ma dvoch rodicov, a dvoch surodencov. jeden je na strednej skole dochadza denne a druhy pracuje a je priadne nahlaseny v CR.
    Poradte prosim...
    Skuste prestudovat tu:

    http://www.modernaskola.sk/Index,p17/

    je to kalkulacka, kde priblizne zrata, ci ma laeob nema narok na stipendium.
    Prijem samostatne zarabajuceho brata sa uz d oprijmu rodiny nepocita, takze len rodicia + nezaopatrene deti /+ nepracujuce deti do 25 rokov/
    na tej kalkulacke som bola ale neviem kde zaradit druheho surodenca, ktory pracuje... je zaopatrenym dietatom, ale pocita sa, pretoze uz nezije s nami v jednej domacnosti???

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    jajarmilka Pozri príspevok
    na tej kalkulacke som bola ale neviem kde zaradit druheho surodenca, ktory pracuje... je zaopatrenym dietatom, ale pocita sa, pretoze uz nezije s nami v jednej domacnosti???
    Ten pracujuci sa uz k nim nerata vobec.
    Ani jeho prijem.

    Len rodicia a nezaopatreni surodenci.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.