Zavrieť

Porady

Pokladničný blok

Chcem sa spýtať musí byť na bločku pečiatka.Niekto tvrdí že, áno iný nie ako to je.Nevedela som kde mám zaradiť tému prepáčte mi prosím.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Blok z reg. pokladnice by mal obsahovať všetky potebné údaje (názov firmy, adresu, IČO, DIČ, IČ DPH, dátum, základ dane, sazbu dane, daň, teraz aj sumu spolu v € aj Skk) a na pečiatke sú tie isté údaje o firme, takže je to zbytočné.

    rozum je offline (nepripojený) rozum

    rozum
    Ja to viem, ale že bločik musí mať pečiatku preto,že bločik sa dá sfalšovať.Podľa mňa to je hlúposť lebo vyrobiť pečiatku je pre špekulantov maličkosť tak ako aj bločik a hlavička bločka.

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    peciatka ma byt ale nie tej firmy co blok vystavila, ale tej, kt. si ho dava do uctovnictva, obzvlast ak ide o platcu dph, aby potvrdenka nemohla kolovat medzi viacerymi firmami...

    neznasam ked mi opeciatkuju tu pidi-midi potvrdenku a neni na nej potom miesto pre moju peciatku ...

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    no mam to zauzivane opeciatkovavat moje doklady... kolegynina znama dostala kvoli tomu pokutu...

    na druhej strane uznavam ze nie som povinna mat peciatku, ale prakticky je to skvela vec...

    muska: druhy link je viac nez vystizny chcela som ocenit, neuvedomila som si neodbornu temu... skoda

    no aj tak budem nadalej peciatkovat bloky z ERP mojou peciatkou... ale keby som zabudla, tak sa nic nestane
    Naposledy upravil andreaS : 18.08.09 at 15:17 Dôvod: doplnenie

    rozum je offline (nepripojený) rozum

    rozum
    No viete asi polovicu bločkou ktoré vydávame tak pečiatkujeme.Ľudia si ich pýtajú lebo že je potrebná kôli daňovákom,alebo na zúčtovanie a tak neviem či je to tým že sú už zvyknutý alebo čo.

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    Andrejka, áno, kedysi /ale to už bolo fakt dávno/ si MUSELA opečiatkovať Tvojou pečiatkou a tak znehodnotiť blok.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.