Zavrieť

Porady

písanie príprav v MŠ

vyštudovala som pedagogickú a sociálnu akadémiu odbor sociálno-výchovný pracovník a bakalárske štúdium odboru pedagogika. Napriek tomu ma vzali ako učitelku do materskej skoly a teraz mam obavy z pisania priprav, na strednej sme sa to neucili a ani na vysokej. Na pohovore o tom rec nepadla, chapala som to tak ze si myslia ze to viem, a nemala som odvahu povedat ze neviem pisat pripravy lebo uz styri mesiace hladam pracu a tuto som uz nechcela stratit. Ak by ste mi niekto poslali aspon nejaky vzor, mozno to nie je take tazke, ale som sa s tym este nestretla
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

    jaros5
    Pre každú začínajúcu učiteľku(ľa) má vedenie školy určiť (z radov skúsenejších kolegýň) uvádzajúcu učiteľku, ktorá v priebehu školského roka bude pomáhať, radiť a trochu aj kontrolovať ... tým pádom absolvuješ v tvojom prvom školskom roku uvádzanie do praxe.
    Najlepšie bude ak sa obrátiš na ňu.
    Alebo oslov niektorú zo svojich budúcich kolegýň, poprípade rovno p. riaditeľku a vypýtaj si vzor;
    Časom si budeš písať prípravy tak, ako to najlepšie vyhovuje tebe.
    Držím palce!
    Naposledy upravil jaros5 : 19.08.09 at 13:19

    písanie príprav v MŠ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.