Zavrieť

Porady

Bezucelovy uver pozicka

Zdravim potreboval by som poradit ohladne bezuceloveho uveru ....
Mam 20 rokov pracujem na trvaly pracovny pomer uz 6 mesiacov zarobok mam 600-700e v hrubom
CHcel by som pozicat 8500e
mohli by ste poradit ktora banka by mi ho poskytla alebo ktora sa najviac oplati ?
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    grammatika je offline (nepripojený) grammatika

    grammatika
    Ahoj, asi bude najlepšie, keď skočíš do banky, v ktorej máš založený účet a popýtaš sa tam, ono pozerajú aj na Tvoje rodinné pomery-i žiješ s rodičmi a pod... A potom si obehni ešte napr.ďalšie 2 a zistíš, kde Ti dajú najlepšie podmienky a úrok..

    makiki je offline (nepripojený) makiki

    makiki
    mam aj v slsp aj v tatre a zijem s rodicmi vydavky nemam platim si akurat poistku vo vyske 44e len tak som sa chcel opytat ze ci mam sancu na uver v takej vyske a splacat by som chcel tak 7-8 rokov slsp to ma tak ze od 1 do 10 rokov

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Podmienky na poskytnutie uveru si urcuje kazda banka sama. Obavam sa, ze tu ti nikto 100% nepotvrdi, ktora banka ti da uver a ktora nie.

    Odporucam postupovat podla prispevku od grammatiky.

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    v TB ti ten uver zrejme daju, najnizsia suma je tam vsak myslim 1000 €, poistenie je myslim len plus, avsak vyskusaj si porovnat ponuky z oboch bank, nezabudni si tam zapocitat poplatky za vedenie uveroveho uctu, za poskytnutie uveru atd

    makiki je offline (nepripojený) makiki

    makiki
    tak bol som v slovenskej sporitelni kde som sa zdrzal 5 minut kedze pozaduju zmluvu pracovnu na dobu neurcitu
    v tatrabanka a dexii podobne
    skusim este UniCredit
    kde mi v maili odpovedali nejasne napisem to sem
    banka neakceptuje príjem na dobu určitú s výnimkou pracovných pomerov učiteľov a vojakov.

    V opačnom prípade neakceptujeme ani pristúpenie ručiteľa.
    Podmienkou poskytnutia úver je trvalý príjem:
    ·zo závislej činnosti - pri prvom zamestnaní min. dĺžka pracovného pomeru je 6 mesiacov, v aktuálnom zamestnaní min. dĺžka pracovného pomeru je 3 mesiace, má pracovný pomer na dobu neurčitú resp. určitú po uplynutí skúšobnej doby a nie je vo výpovednej lehote.
    ·z podnikania,
    ·z prenájmu,
    ·z dôchodkovej, resp. sociálnej dávky...

    tak a s tohto sa vysomarte ?

    s.r.o. je offline (nepripojený) s.r.o.

    s.r.o.
    musíš byt zamestnaný na dobu neurčitú a pracovný pomer musí mať viac ako 6 mesiacov (odrobené) až v takomto prípade ty môžu dať ten úver plus samozrejme pozerajú aj na to ako míňaš peniaze na účte čím viac ich míňaš tým máš menšiu šancu že ti dajú a hlavne čo sa týka dnešnej krízy

    FugAn je offline (nepripojený) FugAn

    FugAn
    Ak som to správne pochopil pracovný pomer máš už viac ako 6 mesiacov a na dobu neurčitú a aj napriek tomu Ti nechcú dať. Skús ešte raz TB ale cez ich stránku napiš požiadavku a oni sa Ti ozvú. Mne sa stalo že som dostal pri jednom probléme s americkou hypotékou od 4 pracovníkov 2 rozdielne odpovede.

    Bezucelovy uver pozicka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.