Zavrieť

Porady

platová trieda

Dobrý deň, chcem sa Vás opýtať, mám ukončené II. stupeň vysokoškolského štúdia na Pedagogickej fakulte odbor Pedagogika voľného času. Pracujem v školstve 5 rokov. Aký by som mala mať mesačný príjem a v akej platovej triede by som mala byť zaradená.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    Makru Pozri príspevok
    Teraz pracujem ako asistentka učiteľa, pretože zatiaľ nie je voľné miesto.
    Pozri tabuľku v zákone 474/2009. Asistent učiteľa je 7 platová trieda, k základnému platu, čo nájdeš v tabuľke si pripočítaj za každý odpracovaný rok 1%.
    Teda 398 €+ 5 rokov praxe 20€ = 418 €- toto je tarifný plat, k tomu sa pripočíta ešte osobné ak máš nejaké. Počítajú sa celé roky pedagogickej praxe. to znamená ak si k 31.12.2008 mala plných 5 rokov (kalendárnych nie školských) odpracovaných tak je to tých 20€ plus ak nie tak len 16 € je zvýšenie tarifného platu

    PS: Asistent učiteľa je zaradený v 7 platovej triede - nezáväzne od dosiahnutého vzdelania.

    Makru je offline (nepripojený) Makru

    Makru
    A keď už budem pracovať ako vychovávateľka v školskom klube, tak v akej platovej triede budem a koľko budem mať priemerný mesačný plat.

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    Makru Pozri príspevok
    A keď už budem pracovať ako vychovávateľka v školskom klube, tak v akej platovej triede budem a koľko budem mať priemerný mesačný plat.

    Pravdepodobne 8 triedu 441,50+22,50=464€ Základný plat

    susann2 je offline (nepripojený) susann2

    susann2
    Makru Pozri príspevok
    A keď už budem pracovať ako vychovávateľka v školskom klube, tak v akej platovej triede budem a koľko budem mať priemerný mesačný plat.
    Ja by som zaradila do 9. triedy, pretože je ukončená VŠ pedagogického smeru, avšak práca nebude vykonávaná v odbornosti. 494+25=518 €. Dodávam ale, že zriaďovatelia často oponujú, že nepotrebujú VŠ vzdelaných zamestnancov do klubov a MŠ a trvajú na zaradení do 8. triedy.
    Naposledy upravil susann2 : 21.08.09 at 08:20

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    susann2 Pozri príspevok
    Ja by som zaradila do 9. triedy, pretože je ukončená VŠ pedagogického smeru, avšak práca nebude vykonávaná v odbornosti. 494+25=518 €. Dodávam ale, že zriaďovatelia často oponujú, že nepotrebujú VŠ vzdelaných zamestnancov do klubov a MŠ a trvajú na zaradení do 8. triedy.
    Práve preto som písala 8 platovú triedu, máloktorí prihliadne na vzdelanie. česť výnimkám.

    Makru je offline (nepripojený) Makru

    Makru
    Práveže tento odbor Pedagogika voľného času je zameraný priamo na školské kluby, takže odbornosť by tam mala byť úplne kvalifikovaná.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.