Zavrieť

Porady

Kupa pamatovej karty

Ahojte
vie mi niekto poradit ci do fotaku OLYMPUS Fe - 270 sa da kupit pamatova karta 8 GB?

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Markus Quo je offline (nepripojený) Markus Quo

    taký normálny chalan Markus Quo
    ešte som nevidel XD cartu s kapacitou vačšou ako 2GB. a inak, načo ti je taká karta do toho aparátu čo uvádzaš? neviem či ideš robiť 1000 fotografií v max rozlíšení na tom aparáte, alebo sa ti iba nechce sťahovať fotky priebežne do pc ???

    marko182 je offline (nepripojený) marko182

    marko182
    Toto uvadza vyrobca:
    Kompatibilní karty
    Karta xD-Picture Card (16 MB – 2 GB) (Typ H / M, Standard)

    >Markus Quo
    Ked ides na dlhsiu dovolenku, tak nemas moznost stiahnut tie fotky do pc. A 2GB kartu zaplnit nie je problem ani s tymto fotakom.

    marko182 je offline (nepripojený) marko182

    marko182
    Jaaj, az teraz citam, ze reagujem na 3 roky staru temu... No nic, asi prilis skora ranna hodina

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Markus Quo Pozri príspevok
    ešte som nevidel XD cartu s kapacitou vačšou ako 2GB. a inak, načo ti je taká karta do toho aparátu čo uvádzaš? neviem či ideš robiť 1000 fotografií v max rozlíšení na tom aparáte, alebo sa ti iba nechce sťahovať fotky priebežne do pc ???
    ...až 32 GB existujú ...

    http://pamatove-karty.heureka.sk/?ca...FUFO3wodmy1VjQ


    ...to by si mohol povedať aj to , že USB kľúče si videl iba 4 - 16 - 32 GB....
    No ja som mal aj 100 GB kľúč v mašine na skúšku položený ....iba tá cena ma odradila - respektíve jeho nevyužitie pre mňa...

    Markus Quo je offline (nepripojený) Markus Quo

    taký normálny chalan Markus Quo
    buchač Pozri príspevok
    ...až 32 GB existujú ...

    http://pamatove-karty.heureka.sk/?ca...FUFO3wodmy1VjQ


    ...to by si mohol povedať aj to , že USB kľúče si videl iba 4 - 16 - 32 GB....
    No ja som mal aj 100 GB kľúč v mašine na skúšku položený ....iba tá cena ma odradila - respektíve jeho nevyužitie pre mňa...
    Ehm, ehm ... s PC a Foto robim daky ten piatok. ja pisem XD. XD, nie obyc SD, ani SDHC ani inu teraz nemam na mysli. XD citaj pozorne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.