Zavrieť

Porady

Roaming Grecko

Ahojte poradaci,chcem sa opytat, ktory mobilny operator z tychto(cosmot,vodafon,tim) je vyhodny financne,ked mam orange???
Neviem to nikde najst,poradte.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Ťažko poradiť... rozdiely budú pár centov, ak chceš vedieť presné informácie, zavolaj operátorovi, napíš e-mail, alebo choď sa spýtať do predajne.

    stonka je offline (nepripojený) stonka

    stonka
    fatinka Pozri príspevok
    dakujem si zlata
    Prajem ti peknú dovolenku. Možno sa na nej znova stretnemeV Lithakii som minulý rok v tom istom termíne totiž bývala takisto

    fatinka je offline (nepripojený) fatinka

    fatinka
    Ako vies ze som bola v lithakiija som tam bola minuly rok na zakynthose v lithakii normalne nemchapem

    stonka je offline (nepripojený) stonka

    stonka
    fatinka Pozri príspevok
    Ako vies ze som bola v lithakiija som tam bola minuly rok na zakynthose v lithakii normalne nemchapem
    Keď som minulý rok hľadala na nete niečo o Lithakii beach, narazila som na tvoj príspevok http://www.porada.sk/t89502-grecko-z...beach-3-a.html
    Bola som tam v presne rovnaký čas min. rok, ako si písala vtedy, že idete.

    stonka je offline (nepripojený) stonka

    stonka
    fatinka Pozri príspevok
    ja som to chcela pre rodicov vediet,mna dovolenka v grecku necaka
    Myslela som, že ideš aj tohoto roku do Grécka. Ospravedlňujem sa za svoju neskorú odpoveď, bola som na dovolenke

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Dajte si pozor.Chrapač z orange podvody nespí.Momentálne ponúkajú zvýhodnený letný balík.Nenápadne je v ňom pribalený aj internet.Stačí náhodne stlačiť nevhodné tačítko a nedoplatíte sa .Ak sa aj tak rozhodnete pre tento balík tak si dajte okamžite zablokovať všetky dátové služby.Je to lepšie urobiť cez osobného operátora.Číslo na neho máte na každej faktúre.Je to dokonca zadara.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.