Zavrieť

Porady

Orientálna hudba.

Zdravím poraďákov,asi od roku 1992,som začal počúvať orientálnu hudbu na rádii,signál toho veľa nedovoľoval,teraz cez internet-rádio sa dá toho veľa počuť.Je to jednoduchá upokojujúca hudba,zháňam zdroj,kde sa dá hudba kúpiť na CD,najradšej počúvam turecké,mal som na mg.kazetách,ale kvalita slabá,ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    stonka je offline (nepripojený) stonka

    stonka
    fachman Pozri príspevok
    Zdravím poraďákov,asi od roku 1992,som začal počúvať orientálnu hudbu na rádii,signál toho veľa nedovoľoval,teraz cez internet-rádio sa dá toho veľa počuť.Je to jednoduchá upokojujúca hudba,zháňam zdroj,kde sa dá hudba kúpiť na CD,najradšej počúvam turecké,mal som na mg.kazetách,ale kvalita slabá,ďakujem.
    V Turecku

    Ale odkazy na orientálnu hudbu nájdeš na tomto fóre.
    http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce..._ID=16692&auth=

    stonka je offline (nepripojený) stonka

    stonka
    fachman Pozri príspevok
    Zdravím poraďákov,asi od roku 1992,som začal počúvať orientálnu hudbu na rádii,signál toho veľa nedovoľoval,teraz cez internet-rádio sa dá toho veľa počuť.Je to jednoduchá upokojujúca hudba,zháňam zdroj,kde sa dá hudba kúpiť na CD,najradšej počúvam turecké,mal som na mg.kazetách,ale kvalita slabá,ďakujem.
    Nenapísal si, akú hudbu počúvaš? Či tradičnú, alebo orient. pop. Folklórnu neviem, či niekde u nás zoženieš, ale pop je zastúpený aspoň Tarkanom v CD shopoch. Ja ich tradičnú nemusím, ale popik si rada popočúvam. Moje obľúbené.

    stonka je offline (nepripojený) stonka

    stonka
    fachman Pozri príspevok
    Ide o starú pôvodnú hudbu.
    Aha, zdalo sa mi čudné, že by turecká hudba pôsobila upokojúco Z tradičných poznam akurát tak oyun havasi. Je čas dovoleniek, daj niekomu kúpiť, kto by šiel do Turecka.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.