Zavrieť

Porady

usb veci

Ahoj, chcel by som spravit usb veci (napriklad ventilator...).Taksa chcem spytat si nemate dajake navody na rozne usb veci.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Alebo choď do Hyp......y , od 26.8.majú akciu na viď....

    P.S. :

    Ešte aj body získaš ..a vymeníš za poukážky

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    alla66 Pozri príspevok
    bucháč,v tvojej prílohe som našla tieto veci,arolampa, papiere, lampička, hrnček s podstavcom...
    Tieto veci majú pripojenie USB ....

    som mimo ako si urobím z týchto vecí ventilátor?
    prepáč, som iba baba nechápavá:)
    wladiq
    Junior Member
    Členom od: 19-08-09
    Príspevky: 5

    Ahoj, chcel by som spravit usb veci (napriklad ventilator...).Taksa chcem spytat si nemate dajake navody na rozne usb veci.
    Naposledy upravil buchač : 23.08.09 at 18:55

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    wladiq Pozri príspevok
    Ahoj, chcel by som spravit usb veci (napriklad ventilator...).Taksa chcem spytat si nemate dajake navody na rozne usb veci.
    Ty si chceš spraviť na kolene USB vecičky? MYslím, že je to zbytočné, skoro všetko už bolo na USB spravené - videl som okrem štandardných zariadení už ventilátor, kávovar, ohrievač, chladničku na plechovku, lampičku, raketomet, akvárium, deku, holiaci strojček, golf, skartovačku, vysávač... (hádam okrem USB fénu). Stačí len zagúgliť a nájdeš čokoľvek.

    Ak ale predsa len chceš niečo urobiť, treba dať pozor na napájacie napätie (v USB je 5 V) a na spotrebu - či to USB port utiahne.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Fero11 Pozri príspevok
    Ano USB ma stanoveny max. odber, takze ten vysavac musel byt asi pre mravcov

    Bol to vysávač na klávesnicu a stôl. AJ som ho chcel synovi kúpiť k nejakému sviatku, lebo od PC sa nepohne a keď tam maškrtí, tak má celý stôl od omrviniek...

    wladiq je offline (nepripojený) wladiq

    wladiq
    Nechcem poskodit zakladnu dosku tak to radsej kupim.Uz som bol v elektroworde a tam mali.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    hej vieme, zisti aku frekfenciu neznasaju muchy, kup oscilator, ktory kmita na pozadovanej frekvencii a zapoj cez redukciu do USB portu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.