Zavrieť

Porady

feng šuej

Dobrý deň.

Má niekto z Vás väčšie vedomosti z feng šuej?? Potrebovalal by som poradiť.
Ďakujem.
Usporiadat
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
renataj Pozri príspevok
Dobrý deň.

Má niekto z Vás väčšie vedomosti z feng šuej?? Potrebovalal by som poradiť.
Ďakujem.
Musíš napísať akú radu potrebuješ?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

renataj Pozri príspevok
Dobrý deň.

Má niekto z Vás väčšie vedomosti z feng šuej?? Potrebovalal by som poradiť.
Ďakujem.
nájdeš toho dosť aj na nete, podľa toho, z ktorej oblasti by si potrebovala poradiť,
napr. feng šuej a bývanie:
http://www.fengsuej.biz/index.php

doplnky feng šuej:
http://www.feng-suej.sk/

zoznam kvalifikovaných poradcov:
http://www.feng-suej.sk/katalog/feng-suej-poradcovia

stačí trochu pogoogliť
0 0
renataj renataj

renataj je offline (nepripojený) renataj

Stránky niektoré poznám ale ďakujem.Potrebujem poradiť: Podľa nákresu domu som si stanovila svetové strany a k tomu pridelila sektory.Ale mne stred domu vychádza tesne pred vchodovými dverami,lebo dom máme stavaný do tvaru L .Čiže čchi mám pred vchodovými dverami.Je to možné z hľadiska feng šuej??
0 0
ciners ciners

ciners je offline (nepripojený) ciners

Myslis,ze tehly, beton a desiny zeleza v strope vedia cosi o čchi a tym vysielaju negativnu energiu? Ludia studuju architekturu 6 rokov asi zbytocne Ja navrhujem tu skolu zrusit
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Tiež som kedysi prečítala toho veľa o feng šuei.
Prišla som na jedno. Je to zaujímavé, ale netreba sa toho striktne držať!!!
Prečítaj si veci okolo toho, ale zariaď sa podľa seba, čo Ti vyhovuje...
Každý človek je iný, má iné požiadavky, či predstavy. To by malo byť prvoradé pri budovaní príbytku.
Ak sa Ti bude žiadať, vylepši si príbytok nejakými maličkosťami FS. Ale ak Ti príbytok vyhovuje taký, aký je, je zbytočné ho od základov meniť, len preto, že niekde si niečo čítala...
0 0
tixi tixi

tixi je offline (nepripojený) tixi

Ak potrebujes poradit v tejto veci, tak nahliadni na stranku:
http://www.modrastrecha.sk/forum/sho...30&vGotoLast=1 . Je tam dost rozsiahla diskusia.Rozoberaju konkretne pripady. Musis mat len zamerany byt (podorys bytu a orientaciu jednotlivych izieb).
0 0
ciners ciners

ciners je offline (nepripojený) ciners

ja si myslim, ze to zelezo v betone vysiela negativnu energiu :-) nebolo by lepsie ho tam nedavat?
0 0
sarasara sarasara

sarasara je offline (nepripojený) sarasara

optimista
ciners Pozri príspevok
ja si myslim, ze to zelezo v betone vysiela negativnu energiu :-) nebolo by lepsie ho tam nedavat?
Máš pravdu, veľmi škodí. Nedávať. Ale hrozne škodí aj elektrické vedenie v stenách. Radšej tiež nedávať.
0 0
frederyka frederyka

frederyka je offline (nepripojený) frederyka

napíšem pár tipov na podporenie bohatstva

-.umiestnite na svoj pracovný stôl do ľavého horného rohu misku so zrkadielkom na dne a tromi mincami otočenými yangovou stranou na vrch (yangová strana je číslo – hodnota mince). Aktivuje to nové možnosti zárobku.


-. umiestnite na svoj pracovný stôl do ľavého horného rohu misku so zrkadielkom na dne a tromi mincami otočenými yangovou stranou na vrch (yangová strana je číslo – hodnota mince). Aktivuje to nové možnosti zárobku.

-. do juhovýchodnej časti bytu – keď pozeráme na kompas z centra bytu – umiestnite sošku alebo obrázok čínskeho draka. Tento bude ochraňovať vaše peniaze


-. do juhovýchodnej časti bytu – keď pozeráme na kompas z centra bytu – zaveste zvonkohru z tmavého dreva – môže by aj tmavá bambusová – so šiestimi trubicami. Harmonizuje to finančné toky.


-. umiestnite do severnej časti bytu – keď pozeráme na kompas z centra bytu – feng šuej kompas, alebo obraz maják na tichom mori. Pomôže vám to v nasmerovaní vašej kariéry a životnej cesty

-. umiestnite do juhovýchodnej časti bytu – keď pozeráme na kompas z centra bytu – rastlinu typu strom – napríklad Fikus benjamín alebo čínsky ružu. Čím väčší, tým lepšie.

-. umiestnite do západnej časti bytu – keď pozeráme na kompas z centra bytu – mosadzné alebo medené doplnky ako vázy, misy, a ametystovú drúzu na zachytávanie bohatstva.

-. do západnej časti bytu – keď pozeráme na kompas z centra bytu – umiestnite misu s čerstvým ovocím, predovšetkým s hroznom. Môže byť aj na obraze – odfotené alebo namaľované

-. do severovýchodnej časti bytu – keď pozeráme na kompas z centra bytu – umiestnite obraz s kvetmi, alebo sem umiestnite stálokvitnúce, či umelé kvety.
0 0
ciners ciners

ciners je offline (nepripojený) ciners

skoda,ze som toto necital skor,uz som mohol mat to nove BMW 760i
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

ciners Pozri príspevok
skoda,ze som toto necital skor,uz som mohol mat to nove BMW 760i
... alebo aspoň koleso z neho
0 0
renataj renataj

renataj je offline (nepripojený) renataj

určite má FJ niečo do seba,viem to z vlastnej skúsenosti.Keď sme premiestnili vchod do domu,tak sa nám prestalo dariť,mne v práci a manželovi v podnikaní.Teraz chceme dostavať ešte jednu časť a preto sa pokúšam to napraviť pomocou FJ.
0 0
ciners ciners

ciners je offline (nepripojený) ciners

Neberiem ti tvoje presvedcenie, len tak vlastne skusenosti. Pred rokmi som robil statiku na obrovskych projektoch, potom na mensich, potom som mal len svoju pracu na univerzite a projekty ziadne, potom zase male, trosku vacsie, teraz otravuju aj z atomovej elektrarne a ide to v zivote hore dolu,dari sa a nedari a to mame vchod v dome stale na tom istom mieste, miestnosti su stale tie iste, dvor taky isty, pes ten isty a tak by sa dalo menovat.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pridám jedno: klasické "čínske" feng shuej

Posaďte si kvety pod okno tak, aby vám vietor prevoniaval celý rok izby, keď si otvoríte okno
0 0
renataj renataj

renataj je offline (nepripojený) renataj

OK.Ale nám sa v jednom kuse nedarilo a nebolo to ako píšeš,že raz hore raz dole.
Vie mi niekto poradiť stránku/neviem sa na nete dopátrať/ kde sa dočítam,ako sa počíta stred nepravidelných tvarov?? Proste sa nedokážem k tomu dopátrať a vedomosti zo školy sú už preč,hlavne z tejto oblasti.Ďakujem
0 0
ciners ciners

ciners je offline (nepripojený) ciners

Tažisko zloženej plochy myslis? Xt=(X1*A1+X2*A2...+Xn*An)/(A1+A2+..An), kde Xn su suradnice jednotlivych obrazcov,na ktore rozdelis plochu, An su plosky tych obrazcov. Tak isto plati aj pre Y-ovu suradnicu.
0 0
renataj renataj

renataj je offline (nepripojený) renataj

Neviem,či práve to som hladala.Proste potrebujem vypočítať podľa FJ stred stavby,ktorá je stavaná do "L"- Ale ďakujem za odpoveď.
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

renataj Pozri príspevok
Neviem,či práve to som hladala.Proste potrebujem vypočítať podľa FJ stred stavby,ktorá je stavaná do "L"- Ale ďakujem za odpoveď.
Možno Ti pomôže aj táto stránka:
http://e-learning.tul.cz/cgi-bin/ele...=polozka_vstup

alebo priložené súbory - na výpočet ťažiska rôznych plošných útvarov
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

(1)
kde jsou jednotlivé plochy , , , vyznačené na obrázku. je statický moment plochy k ose x.
Celková plocha


Statický moment je

Statický moment útvaru, který v ploše chybí, odečítáme.
Po úpravě dostáváme

Dosazením do vztahu (1) dostáváme souřadnici těžiště




Ludia, nebláznite ! To chcete s kalkulačkou v ruke, podľa takýchto zložitých vzorcov počítať, ako si rozložíte nábytok?
Kde sa podel "zdravý sedliacky", rozum , intuícia atď. ?
Myslíte, že ked sa dom bude zariaďovať podľa výpočtov, naozaj vám budú tiecť peniaze prúdom, splní sa vám všetko čo si želáte, budete zdraví ja repy?
Keby to tak naozaj bolo, všetci by sme boli iba bohatí, zdraví,úspešní...

Poznám veľa príbytkov, ktoré sú zariadené s citom a intuíciou majiteľov, bez zložitých výpočtov a cítim sa tam dobre.
Všetkého veľa škodí...
Naposledy upravil arizona : 25.08.09 at 12:03
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

arizona Pozri príspevok
[IMG]file:///C:/Users/uzivatel/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.png[/IMG][IMG]file:///C:/Users/uzivatel/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-1.png[/IMG]Souřadnice těžiště je dána vztahem
(1)
kde jsou jednotlivé plochy , , , vyznačené na obrázku. je statický moment plochy k ose x.
Celková plocha


Statický moment je

Statický moment útvaru, který v ploše chybí, odečítáme.
Po úpravě dostáváme

Dosazením do vztahu (1) dostáváme souřadnici těžiště




Ludia, nebláznite ! To chcete s kalkulačkou v ruke, podľa takýchto zložitých vzorcov počítať, ako si rozložíte nábytok?
Oni chcú niečo dostavať k domu a preto potrebujú to ťažisko plochy, aby asi podľa FJ vedeli, kam to postaviť
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať