Zavrieť

Porady

Mobil+GPS+PDA v jednom a súkromné platenie hovorov

Zdravím, na firmu idem kúpiť mobil, presnejšie je to viacúčelové zariadenie, čo z neho robí aj PDA aj GPS s tým, že sa s ním dá normálne telefonovať. Tento mobil ako zariadenie chcem zakúpiť na sro. Avšak, číslo a paušál na karte, cez ktorú budem na ňom telefonovať je zakúpené súkromne na fyz. osobu. Je to problém, keby sa toho chytil daňovák? Ja si osobne nemyslím, ale napadlo ma to, a chcel by som vedieť váš názor. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    martinolesnanik Pozri príspevok
    Zdravím, na firmu idem kúpiť mobil, presnejšie je to viacúčelové zariadenie, čo z neho robí aj PDA aj GPS s tým, že sa s ním dá normálne telefonovať. Tento mobil ako zariadenie chcem zakúpiť na sro. Avšak, číslo a paušál na karte, cez ktorú budem na ňom telefonovať je zakúpené súkromne na fyz. osobu. Je to problém, keby sa toho chytil daňovák? Ja si osobne nemyslím, ale napadlo ma to, a chcel by som vedieť váš názor. Ďakujem.
    Keby som bol daňovák (čo našťastie nie som ), tak by som sa ťa spýtal, že na čo to zariadenie vo firme vlastne používaš? Potrebuješ ho k podnikaniu? Aký má súvis s predmetom činnosti tvojej firmy? Alebo si si ho len kúpil za firemné peniaze na súkromné účely?

    jajko50 je offline (nepripojený) jajko50

    jajko50
    martinolesnanik Pozri príspevok
    Zdravím, na firmu idem kúpiť mobil, presnejšie je to viacúčelové zariadenie, čo z neho robí aj PDA aj GPS s tým, že sa s ním dá normálne telefonovať. Tento mobil ako zariadenie chcem zakúpiť na sro. Avšak, číslo a paušál na karte, cez ktorú budem na ňom telefonovať je zakúpené súkromne na fyz. osobu. Je to problém, keby sa toho chytil daňovák? Ja si osobne nemyslím, ale napadlo ma to, a chcel by som vedieť váš názor. Ďakujem.

    Daňovák či daňováčky budú pravdepodobne mať problem. Je pre teba problém to všetko čo sa týka uvedenej záležitosti mať na firmu?? Urob tak.
    stačila by odpoveď typu: pri jazde za zákazníkom využívam jeho služby gps, pri konzultácii so zákazníkom využívam jeho pda schopnosti na prezentáciu určitých údajov apod?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    martinolesnanik Pozri príspevok
    stačila by odpoveď typu: pri jazde za zákazníkom využívam jeho služby gps, pri konzultácii so zákazníkom využívam jeho pda schopnosti na prezentáciu určitých údajov apod?
    Ak jazídš za zákazníkmi a používaš firemné auto, tak úplne postačí, že to zariadenie má GPS. Dnes je GPS bežným štandardom. Problém by bol, keby si mal podnikanie na jednom mieste a nikam by si nejazdil.

    Treba si to jednoducho obhájiť - vyhubovať.

    Mobil+GPS+PDA v jednom a súkromné platenie hovorov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.