Zavrieť

Porady

Výberové konanie

Už som niekde čítala, ale nemôžem to nájsť, preto prosím o reakcie: Ako má vyzerať žiadosť o účasť na výberovom konaní. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    a-lena je offline (nepripojený) a-lena

    a-lena
    Ak sa chceš prihlásiť do výberového konania napr. do verejnej alebo štátnej správy, napíšeš list. Hore Tvoje údaje (meno a priezvisko, adresa)
    Vpravo - adresát (plný názov + adresa)

    Vec : Prihláška do výberového konania

    Ja XY, dátum narodenia, RČ bytom sa prihlasujem do výberového konania na obsadenie funkcie.....(akej) vyhláseného dňa ...

    Treba uviesť názvy všetkých príloh.
    Nakoniec sa nezabudni podpísať. (ak posielaš mailom je možné si to naskenovať - ak máš možnosť).

    Ak sa hlásiš do privátneho sektoru - tak sa nezvykne písať takýto list, ale sa píše motivačný list. V ktorom sa tiež uvedie na čo sa hlásiš a má byť štylizovaný tak, aby si budúceho zamestnávateľa upútala (Tvoje skúsenosti, klady) - no neprehnať to. Bližšie informácie ako má vyzerať motivačný list a profesný životopis nájdeš napr. na www.profesia.sk. Alebo si to daj do googlu a nájdeš aj iné možnosti.
    Držím palce, aby si bola úspešná.

    dedulko je offline (nepripojený) dedulko

    Vylúčený člen dedulko
    eliška1 Pozri príspevok
    Už som niekde čítala, ale nemôžem to nájsť, preto prosím o reakcie: Ako má vyzerať žiadosť o účasť na výberovom konaní. Ďakujem
    Neber to ako rýpanie, ale ak si sama sebe nevieš sformulovať žiadosť ...
    A hlásiš sa do výberového konania.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.