Zavrieť

Porady

ako "papierovat"?

Dobry den!

Som zacinajuci este nie zivnostik - vybavi si to, ale
chcem vykonavat sluzby internetu - podnikat v hostovani (ponukat miesto pre stránky). Neviem ako mam vystavovat faktury, predfaktury, zalohy. Ako sa to vlastne robi, viem co ma obsahovat faktura. Vsetko to vyplnim a vytlacim a este nieco musim urobit? prijmovy listok?
- ked mam aj naklady, ako to mam dat do nakladov, co mam s tymi fakurami robit?
DIk
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    emily je offline (nepripojený) emily

    emily
    mckapco
    Dobry den!

    Som zacinajuci este nie zivnostik - vybavi si to, ale
    chcem vykonavat sluzby internetu - podnikat v hostovani (ponukat miesto pre stránky). Neviem ako mam vystavovat faktury, predfaktury, zalohy. Ako sa to vlastne robi, viem co ma obsahovat faktura. Vsetko to vyplnim a vytlacim a este nieco musim urobit? prijmovy listok?
    - ked mam aj naklady, ako to mam dat do nakladov, co mam s tymi fakurami robit?
    DIk
    Podľa Tvojích chaotických otázok sa mi zdá len jedna rada účinná. Nájdi si účtovníčku, ktorá Ti to urobí, alebo ťa aspoň usmerní pre začiatok.
    Mal by si mať soft v ktorom faktúry vystavíš, potom zaučtuješ......
    Je to strašne široký okruh otázok...

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Urcite by sa nasla. Popytaj sa svojich kamaratov-zivnostnikov, mozno niektora, ktora im uctuje, by mala cas a chut uctovat aj tebe.

    Daska je offline (nepripojený) Daska

    RAK Daska
    mckapco
    nasla by sa nejaka uctovnicka zo Ziliny? alebo okolia Namestova?
    Nahodou nasla. Som z DK.

    anto je offline (nepripojený) anto

    ekonóm anto
    Aj z Námestova tu je jedna, ktorá to veľmi dobre vie a robí aj mne účtovníčku

    Pavol_Kr je offline (nepripojený) Pavol_Kr

    Pavol_Kr
    mckapco
    Dobry den!

    Som zacinajuci este nie zivnostik - vybavi si to, ale
    chcem vykonavat sluzby internetu - podnikat v hostovani (ponukat miesto pre stránky). Neviem ako mam vystavovat faktury, predfaktury, zalohy. Ako sa to vlastne robi, viem co ma obsahovat faktura. Vsetko to vyplnim a vytlacim a este nieco musim urobit? prijmovy listok?
    - ked mam aj naklady, ako to mam dat do nakladov, co mam s tymi fakurami robit?
    DIk
    Okruh otázky je velmo chaotický. Ako tu už bolo povedane najjednoduchšia cesta je osloviť nieakého účtovníka na konzultáciu a radu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.