Zavrieť

Porady

Ako zapisať vydane ,ale neuhradene Fa v Pd -v Alfe

Pekný deň.Poprosím Vás o radu .Som začínajuca živnostníčka a učtujem v Alfe.Doteraz som si celkom poradila ,ale mám problém ,ako zaučtovať v PD vydanu a zaslanu fakturu.za služby.Ja som to teraz robila iba ako zápis interný s nulovou hodnotou . Ak potom zaplatili FA tak som to zapisala ako príjem cez banku . Proosím o radu ,ako ma to byť správne .ďakujem ,Beátka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jajko50 je offline (nepripojený) jajko50

    jajko50
    lbzzahradnik Pozri príspevok
    Pekný deň.Poprosím Vás o radu .Som začínajuca živnostníčka a učtujem v Alfe.Doteraz som si celkom poradila ,ale mám problém ,ako zaučtovať v PD vydanu a zaslanu fakturu.za služby.Ja som to teraz robila iba ako zápis interný s nulovou hodnotou . Ak potom zaplatili FA tak som to zapisala ako príjem cez banku . Proosím o radu ,ako ma to byť správne .ďakujem ,Beátka

    zapíšeš len do evidencie vydaných faktúr - do PD až po uskutočnení finančnej operácie.

    A.B. je offline (nepripojený) A.B.

    A.B.
    Ked vo fakturacii vystavis fakturu, pri ulozeni sa ta program opyta, ci ma fakturu zapisat do evidencie pohladavok. Do penazneho dennika to dostanes az ked bude faktura zaplatena - cize zapisom hotovostnej alebo bezhotovostnej operacie (pokladna alebo banka).

    A.B. je offline (nepripojený) A.B.

    A.B.
    Ked vo fakturacii vystavis fakturu, pri ulozeni sa ta program opyta, ci ma fakturu zapisat do evidencie pohladavok. Do penazneho dennika to dostanes az po zaevidovani uhrady - ci uz cez pokladnu alebo banku.

    Ako zapisať vydane ,ale neuhradene Fa v Pd -v Alfe

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.