Zavrieť

Porady

tipy, triky, návody na začiatok šk. roka

ahojte
máte už predstavu, ako vyzdobiť triedu, či aké aktivity zvoliť, aby sa šk. rok začal pekne?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    saki10 je offline (nepripojený) saki10

    saki10
    Myslim,ze cokolvek urobis to bude urcite lepsie ako u nas.V celej skole plno robotnikov,robia strechu,vymienaju okna,vsade spina ,neporiadok aj napriek tomu,ze dnes je 26.8. su prace ani nie v polovici.Vo vacsine tried je zlozeny stavebny material,tam kde nie je,este stale nie su zarabky po vymene okien,.......no proste HOROR,a to mam 2.9.zacat 100% zarezavat a tvarit sa ,ze je vsetko O.K a nie je nijaky problem.Takze v mojom pripade mi tvoja otazka vyznieva mierne humorne.
    P.S: Urcite Ta nieco zaujimave napadne,drzim palce......ja len budem dufat,ze u nas to bude pocas prac bez urazu /toho sa bojim najviac/

    mamminta je offline (nepripojený) mamminta

    mamminta
    to je fakt veľmi nepríjemné....
    mne ostávajú pre tento šk.rok tí istí žiaci teším sa na nich.... a len dumám a dumám, čo nové im nachystať, aby som ich potešila

    jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

    jaros5
    mamminta Pozri príspevok
    ahojte
    máte už predstavu, ako vyzdobiť triedu, či aké aktivity zvoliť, aby sa šk. rok začal pekne?
    Na výzdobu triedy sa vykašli, nech ich nevíta tabuľa, ale tvoj úsmev a pripravené hry a samozrejme aj nejaké to zadanie - inštruktáž k škol. roku;
    Neviem ako staré deti učíš - takže veku primerane - ale to iste vieš sama a netreba poučovať;

    Jedno čo by si mala určite vypustiť, je počúvanie príhovoru ministra školstva .... ( každý rok, ako som začal učiť, sú to neprekonateľne nepočúvateľné prejavy ...)

    jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

    jaros5
    saki10 Pozri príspevok
    Myslim,ze cokolvek urobis to bude urcite lepsie ako u nas.V celej skole plno robotnikov,robia strechu,vymienaju okna,vsade spina ,neporiadok aj napriek tomu,ze dnes je 26.8. su prace ani nie v polovici.Vo vacsine tried je zlozeny stavebny material,tam kde nie je,este stale nie su zarabky po vymene okien,.......no proste HOROR,a to mam 2.9.zacat 100% zarezavat a tvarit sa ,ze je vsetko O.K a nie je nijaky problem. Takze v mojom pripade mi tvoja otazka vyznieva mierne humorne.
    P.S: Urcite Ta nieco zaujimave napadne,drzim palce......ja len budem dufat,ze u nas to bude pocas prac bez urazu /toho sa bojim najviac/
    Určite sú to nepríjemné skutočnosti, ale ak to zoberieš z iného uhla pohľadu, tak by ste mohli skákať od radosti, že sa našli financie na rekonštrukciu - škola bude vynovená, zateplená - minie sa menej energií a zostane viac na ďalšie vylepšenia;
    A na vás učiteľoch bude záležať či v peknom obale bude aj zmysluplný obsah;

    Prajem veľa dobrých nápadov, entuziazmu a množstvo úspešných projektov nie len na skvalitnenie materiálneho vybavenia, ale i na podporu kvalitných procesov.

    Fany1000 je offline (nepripojený) Fany1000

    Fany1000
    Pridám aj ja jeden "tiež" názor, ako treba začať školský rok. Náš zriaďovateľ od nás očakáva, že nebudeme robiť nič a ešte dostaneme za to aj odmeny! Lebo, na skutočnosť, že nám treba zakúpiť nové pastelky a zariadiť ešte nejaké iné dôležité veci sa vyjadril: no, veď nech si kupujú a bude po odmenách!!! Takže... nič nerobte a budete odmenení :-). Prajem úspešný celý školský rok

    tipy, triky, návody na začiatok šk. roka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.