Zavrieť

Porady

problém s heslom vo Windowse

Po zapnutí počítača pri výbere profilov si windows pýta heslo v profile, kde som heslo nezadávala ani ho nik iný nezadával, pretoze k nemu nemal prístup. Je to jediný vytvorený profil. Skusala som sa dostat do windowsu cez safe mode a prihlasit sa cez profil administratora ale aj ten je zaheslovany. Ani tam som heslo nezadával. Nepozná niekto spôsob ako sa dostat cez tieto profily? Mna napada jedine preinstalovat cely windows ale nerada by som prisla
o data. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    marber Pozri príspevok
    Po zapnutí počítača pri výbere profilov si windows pýta heslo v profile, kde som heslo nezadávala ani ho nik iný nezadával, pretoze k nemu nemal prístup. Je to jediný vytvorený profil. Skusala som sa dostat do windowsu cez safe mode a prihlasit sa cez profil administratora ale aj ten je zaheslovany. Ani tam som heslo nezadával. Nepozná niekto spôsob ako sa dostat cez tieto profily? Mna napada jedine preinstalovat cely windows ale nerada by som prisla
    o data. Dakujem.
    Kto inštaloval Windows? Treba sa jeho spýtať, aké heslo zadal. Windows pri ištalácii sám od seba nezadáva heslo. Vždy sa pýta, či užívateľ chce zadať heslo.

    Hacknúť heslo administrátora nebude ľahké. Nevravím, že je to nemožné, ale to parí na iné fóra.

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    A nebude to heslo prázdne? Skús "od-Enter-ovať" prázdne heslo v tvojom profile.

    Ak nepomôže, tak si prečítaj toto:
    http://www.superforum.sk/ciste/viewt...p?f=74&t=55980

    Ak si trúfaš: -
    - na inom počítači: stiahni, napáľ ISO
    - na svojom počítači: nabootuj z napáleného CD, prečítaj heslo a používaj svoj Windows ďalej.
    Naposledy upravil Stevo5 : 26.08.09 at 16:23 Dôvod: doplnenie

    marco2233 je offline (nepripojený) marco2233

    marco2233
    administratorske heslo zmenis pomocou ERD Commandera... traba si ho stiahnut z netu napalit na cd .. nabootovat... vyzera to ako windows... v moznostiach mas moznost zmenu hesla vyberies si ucet ktory chces zmenit a zmenis...
    ERD COMMANDER:

    http://www.fullandfree.info/software...ommander-2005/
    Naposledy upravil marco2233 : 26.08.09 at 19:17

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Chobot Pozri príspevok
    Hacknúť heslo administrátora nebude ľahké. Nevravím, že je to nemožné, ale to parí na iné fóra.
    Prave ze je to az prilis lahke
    Ale ak skutocne od neho pyta heslo ktore nezadaval, tak moze mat poskodeny profil. Ale rovnako tak to moze byt clovek ktory sa chce niekde dostat kde by nemal a skusa kto mu poradi.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    neviem co sa mysli pod slovom hacknut heslo, ale predpokladam, ze zistit heslo. Zistit heslo asi nepojde, ale obist heslo pojde

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Fero11 Pozri príspevok
    neviem co sa mysli pod slovom hacknut heslo, ale predpokladam, ze zistit heslo. Zistit heslo asi nepojde, ale obist heslo pojde
    Tak je, ako pises

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Fero11 Pozri príspevok
    neviem co sa mysli pod slovom hacknut heslo, ale predpokladam, ze zistit heslo. Zistit heslo asi nepojde, ale obist heslo pojde
    Myslel som tým dostať sa cez heslo akýmkoľvek spôsobom (či už zistením alebo obídením).

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    marber Pozri príspevok
    Po zapnutí počítača pri výbere profilov si windows pýta heslo v profile, kde som heslo nezadávala ani ho nik iný nezadával, pretoze k nemu nemal prístup. Je to jediný vytvorený profil. Skusala som sa dostat do windowsu cez safe mode a prihlasit sa cez profil administratora ale aj ten je zaheslovany. Ani tam som heslo nezadával. Nepozná niekto spôsob ako sa dostat cez tieto profily? Mna napada jedine preinstalovat cely windows ale nerada by som prisla
    o data. Dakujem.
    a preto ja nedavam dolezite data na disk "C",a ked windozy zahapruju (a oni to urobia)mozem formatovat c -cko o 100/6.mne sa stalo podobne,sestrine deticky s hraly az mi ho zaheslovaly.skoro som prisiel asi o 2000 fotiek.presne neviem nazov softu ale nieco ako OPH crack sa to vola.skus sa poobzerat na
    www.pcforum.sk nieco urcite poradia
    Naposledy upravil vulxy : 26.08.09 at 22:11 Dôvod: nasiel som totok http://ophcrack.sourceforge.net/ ale postup som zabudol

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Fero11 Pozri príspevok
    neviem co sa mysli pod slovom hacknut heslo, ale predpokladam, ze zistit heslo. Zistit heslo asi nepojde, ale obist heslo pojde
    Plávame trochu v kalných vodách, - ale heslo/á naozaj ide/ú zistiť. A ľahko. Ako som vyššie písal, nabootuješ zo stiahnutého a napáleného ISO, je to niečo z Linuxu, chvíľu si čviriká (u mňa asi 5 minút) a potom ti vypíše pod seba všetky účty a ak bolo k účtu zadané heslo tak je tam krásne a čisto vedľa každého účtu napísané - je tam na to kolónka. Skúšal som na mojom WinXP PRO, funguje.

    marber je offline (nepripojený) marber

    marber
    Nepodarilo sa nám to spustiť a nakoniec sme museli aj tak nainštalovať ten nový windows, ale aj tak všetkým ochotným vďaka za pomoc.

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    Odporucam ti kym mas este "novy" Windows rozdelit pevny disk na tri casti: C, D, E. Na C si vyhradit napr. 10 GB (ja to tak mam na XP) na programy a samotny Windows a ostatne dsky D a E podla vlastneho uvazenia a budes na ne davat svoje dokumenty, filmy, fotky... Takto ta aspon nebude mrziet, ze ked bude treba davat novy Windows, tak prides aj o ostatne data, ktore su pre teba nenahraditelne. Odporucam tiez hned spravit zalohu systemu.

    marco2233 je offline (nepripojený) marco2233

    marco2233
    camozzi preco na tri casti??? uplne staci na dve C a D .. delenim prichadzas o priestor.. a ked to podelis na dve casti mas ten isty efekt.. C system D dokumenty

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    Pravdu mas. Len ja som to opisal ako to mam na svojom starom PC. A myslim, ze aj tych 10GB na C je pri dnesnych programoch malo.

    marco2233 je offline (nepripojený) marco2233

    marco2233
    no ja C-cko davam 30GB ono ylaeyi aj kolko programov chce instalovat .. ak je ich vela tak aj 30GB je malo... ale je to taky normal 30GB na system

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.