Zavrieť

Porady

prípravky rastlinné ???

Dobrý podvečer, počul už niekto z vás nejaké názory alebo skúsenosti na "prírodné vitamíny" od firmy Tachyom technology pharm.?
Mojej mame gynekologička vysadila hormonálne tabletky na príznaky menopauzy, (užívala to už viac ako 8 rokov),a teraz má mama znova veľké problémy s návalmi tepla, potením, nevoľnosti, nervy.... atď... Chcela by som jej kúpiť nejaký nehormonálny prírodný prípravok, nejaké vitamíny alebo dačo také čo by jej neškodilo a nemalo vedľajšie účinky. Na nete som našla reklamu od spomínanej firmy, len sa toho obávam či to nieje len nejaká reklama a nič účinné a rastlinné. Diky
Naposledy upravil Dav : 29.08.09 at 16:10
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    silviaz je offline (nepripojený) silviaz

    silviaz
    No toto nepoznám ale moja mamina mala tiež dlho tieto problémy a keďže v mladosti bola vážne chorá na pečeň tak viac menej žiadne lieky nesmie. ona začala užívať nejaké bylinne výťažky je to z činskej medicíny. Poradila jej to homeopatka, najprv to bolo take raz zabralo raz nie ale povedala jej že s bylinkami je to dlhodobejší proces ako s tabletkami tak má vydržať. No už to užíva piaty rok a nedá na to dopustiť, nieje to zrovna lacné ale vydrzí jej to balenie dosť dlho.
    Zajtra sa jej spytam a napíšem to tu, možeš si to preštudovať teda ak by mamina chcela.

    fredy27 je offline (nepripojený) fredy27

    fredy27
    abcd.kates Pozri príspevok
    Dobrý podvečer, počul už niekto z vás nejaké názory alebo skúsenosti na "prírodné vitamíny" od firmy Tachyom technology pharm.?
    Mojej mame gynekologička vysadila hormonálne tabletky na príznaky menopauzy, (užívala to už viac ako 8 rokov),a teraz má mama znova veľké problémy s návalmi tepla, potením, nevoľnosti, nervy.... atď... Chcela by som jej kúpiť nejaký nehormonálny prírodný prípravok, nejaké vitamíny alebo dačo také čo by jej neškodilo a nemalo vedľajšie účinky. Na nete som našla reklamu od spomínanej firmy, len sa toho obávam či to nieje len nejaká reklama a nič účinné a rastlinné. Diky
    z netu kupovať lieky a vitamíny je hazard so zdravím. Spýtaj sa v lekárni alebo svojej doktorky. Nevymýšľaj kupovať prípravky ktoré nepoznáš za drahé peniaze

    abcd.kates je offline (nepripojený) abcd.kates

    abcd.kates
    fredy27 Pozri príspevok
    z netu kupovať lieky a vitamíny je hazard so zdravím. Spýtaj sa v lekárni alebo svojej doktorky. Nevymýšľaj kupovať prípravky ktoré nepoznáš za drahé peniaze
    súhlasím fredy27, ale tento spomínaný práveže nie je drahý - 60tabiel na 2 mesoace okolo 200,-sk (tuším,ak si dobre pamätám). Nikto z vás dámy nemá skúsenosti s týmto prípravkom??? Tomu neverím!

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    abcd.kates Pozri príspevok
    súhlasím fredy27, ale tento spomínaný práveže nie je drahý - 60tabiel na 2 mesoace okolo 200,-sk (tuším,ak si dobre pamätám). Nikto z vás dámy nemá skúsenosti s týmto prípravkom??? Tomu neverím!
    .....ak na nete je málo informácií, na Porade nemusí byť ani jeden člen, ktorý má skúsenosti s týmto prípravkom.

    Firma ******* Technology Pharm je slovenský výrobca výživových doplnkov


    Hľadala som na nete recenzie na túto firmu, na stránke Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv som zadala názov firmy, nič mi nenašlo....neviem, nechcem sa nikoho dotknúť...nekúpila by som si ani jeden výrobok
    http://www.topsluzby.sk/zdravie/alte...ogy-pharm.html


    Naposledy upravil alla66 : 06.12.09 at 20:23

    agromaster je offline (nepripojený) agromaster

    internet marketer agromaster
    Mozno to predavaju ako potravinu - vyzivovy doplnok stravy a tak to nemusi byt registrovane u SUKL, alebo sa mylim?

    abcd.kates je offline (nepripojený) abcd.kates

    abcd.kates
    No dobre, a čo mi teda poradíte pre mamu, myslela som len nejaké vitamíny alebo miner.látky, nechcem jeje pchať lieky, a myslím že už jej to išlo aj na psychiku........?

    alrisha je offline (nepripojený) alrisha

    alrisha
    Ja užívam od Tach.Technology Hormonatur ženy v kombinácii s FoTi, po jednej z oboch denne medzi piatou a siedmou podvečer. Už asi 8 rokov a som celkom spokojná. Toto leto som chcela zmenu, začala som užívať iné fytohormony, ale dopadlo to zle!!! Takže som zase pri overených preparátoch. Beriem k tomu ešte Primrose oil z Calivity (iné sa mi neosvedčilo, neviem či tam nedávajú dosť toho olejčeka, alebo čo?)
    Myslím, že v tom Hormonatur-e je pre mňa nosnou rastlinou Yam. Aj nejaký francuzsky výrobca má podobné, tiež dobré, ale 3 krát také drahé. Ja si kupujem dostatočné množstvo, aby som dosiahla ešte ďalšiu zľavu a neplatím potom ani poštovné. Po dlhoročných skúsenostiach môžem odporúčať. Naozaj je to prírodnina a navyše *******izovaná. Chvíľu potrvá, kým sa dostaví potrebná hladina hormonov, ale potom je to bezpečné.
    Začala som to užívať preto, že ani tretia hormonálna substitučná liečba pre mňa nebola vhodná (ba katastrofálna).

    prípravky rastlinné ???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.