Zavrieť

Porady

Ako sa stať distribútorom tovaru z ČR.

Chcela by som Vás poprosiť,čo potrebujem na to aby som mohla robiť distribútora tavaru pre českú firmu na Slovensku.Potrebujem povolenia alebo niečo podobné.Mám tam v pondelok jednanie a neviem či mám do toho ísť.
Za odpoveď ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    Ak sa mas s nimi este len stretnut, tak najlepsie bude ak si nechas odprezentovat ich podmienky a povedat im svoje predstavy. Na zaklade toho zistis ci sa do toho oplati ist. Na zaklade jednani sa pripravia zmluvy a mozes sa do toho pustit. Alebo zmluvy a podmienky su uz stanovene a nemenne a ty to bud zoberes alebo nezoberes.

    baba64 je offline (nepripojený) baba64

    baba64
    No skôr som mala na mysli , či nebudem nepotrebovať povolenia od našich úradov , ako napr. hygienik a tak?
    Jedná sa o doplnkové krmivá pre psov,mačky a ryby.
    Naposledy upravil baba64 : 28.08.09 at 08:08

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    Skus aspon trosku priblizit co chces dovazat: elektro, potraviny, zdravotnicke potreby... V prvom rade by mal tovar, ktory na Slovensko dovezies za ucelom dalsieho obchodovania splnat slovenske normy a oznacenie.

    baba64 je offline (nepripojený) baba64

    baba64
    Je to krmivo,teda viac menej sú to iba pochútky vyrábané v čechách,balené ale aj vážené,označené eanom,zo slovenskými popiskami a zo všetkými náležitosťami.(zloženie a tak).Mám živnosť na malo a veľkoobchod ,takže dovezieme a predáme ďalšiemu predajcovi do maloobchodu.No a časom by sme si chceli zriadiť veľkoobchod s takýmto sortimentom.

    Maria84 je offline (nepripojený) Maria84

    Maria84
    ja mam podobny problem.....chcem zacat kupovat krmivo pre psov a macky a nasledne ho predavat zahranicnemu klientovi, teda do zahranicnemu maloobchodu alebo dalsiemu distributorovi. Teda staci mi len mat v zivnosti maloobchod a velkoobchod, a netreba ziadne registracie na hygienu alebo ine ustavy? Dakujem za radu.

    Ako sa stať distribútorom tovaru z ČR.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.