Zavrieť

Porady

su zajtra 29.8. otvorené obchody ako napr.IKEA?

Ako je to prosim vas zajtra s obchodmi a vobec velkymi nakupnymi strediskami? Konkretne aj IKEA? Je sviatok, a teraz neviem, ci su otvorene alebo zatvorene obchody. Dik za info.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Keďže IKEA má otvorené bežne aj v nedeľu, mali by mať zajtra normálne otvorené.
    Otváracie hodiny (IKEA v Blave):
    Otvorené 7 dní v týždni!
    Po - ne: 10.00 - 22.00

    lorelei je offline (nepripojený) lorelei

    lorelei
    No tiez som bola na ich stranke, len som chcela ist na istotu . Dik. A podla vas vo velkoskladoch je otvorene? Lebo nemam kontakt na nich, tak neviem v BA, ako bude platit zajtra ten sviatok.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    lorelei Pozri príspevok
    Ako je to prosim vas zajtra s obchodmi a vobec velkymi nakupnymi strediskami? Konkretne aj IKEA? Je sviatok, a teraz neviem, ci su otvorene alebo zatvorene obchody. Dik za info.
    29. august nepatrí medzi dni vymenované v § 94 odst. 5 Zákonníka práce :

    (5) V dňoch 1. januára, vo Veľkonočnú nedeľu, 24. decembra po 12.00 hodine a 25. decembra nemožno zamestnancovi nariadiť ani s ním dohodnúť prácu, ktorou je predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi vrátane s ním súvisiacich prác (ďalej len "maloobchodný predaj") s výnimkou maloobchodného predaja podľa prílohy č. 1a; ustanovenia odseku 3 písm. f) a odseku 4 sa v týchto prípadoch nepoužijú.

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    my sme sa takto okaslali 15.8. ,kedy sme isli do BA na vystavu psikov a ze si zbehneme do kitse nakupit do billa (velmi radi nakupujeme v rakuskej billa, hlavne to, co u nas niet) a nenapadlo ma skontrolovat sviatok v rakusku... zistili sme to az na mieste, esteze sme sa nehrnuli do parndorfu alebo dalej do viedne ...

    to len na okraj, ak by si chcela ist nahodou aj do rakuska, tak si treba vzdy skontrolovat ci nie je sviatok, u nich sa vtedy totiz nepracuje

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    andreaS Pozri príspevok
    my sme sa takto okaslali 15.8. ,kedy sme isli do BA na vystavu psikov a ze si zbehneme do kitse nakupit do billa (velmi radi nakupujeme v rakuskej billa, hlavne to, co u nas niet) a nenapadlo ma skontrolovat sviatok v rakusku... zistili sme to az na mieste, esteze sme sa nehrnuli do parndorfu alebo dalej do viedne ...

    to len na okraj, ak by si chcela ist nahodou aj do rakuska, tak si treba vzdy skontrolovat ci nie je sviatok, u nich sa vtedy totiz nepracuje
    a dokonca ani v nedeľu .....

    lorelei je offline (nepripojený) lorelei

    lorelei
    buchač Pozri príspevok


    Tak toto dať prečítať manželke , to by bola reakcia , ja som proti tomu začiatočník .........

    Kurňa , si kedy videla veľké nákupko zatvorené .....

    Veľkonočný pondelok
    1. a 2. sviatok vianočný
    Nový rok

    a pome Gábor do roboty .....
    Ved toto je to! Moja rec. A neviem, preco som sa dala zblbnut tu /doma myslim/ niekym, ze "asi" bude zatvorene.

    lorelei je offline (nepripojený) lorelei

    lorelei
    No priblbla otazka, teraz sa tu bavim uz aj ja na nej, ale tak aspon som pobavila viacerych, nie? Ale myslela som to vazne, lebo ma presviedcali doma, ze asi bude zatvorene, a ja nemam otvaracie hodiny na SK v malicku, tak aj tak dik za info.

    lorelei je offline (nepripojený) lorelei

    lorelei
    andreaS Pozri príspevok
    my sme sa takto okaslali 15.8. ,kedy sme isli do BA na vystavu psikov a ze si zbehneme do kitse nakupit do billa (velmi radi nakupujeme v rakuskej billa, hlavne to, co u nas niet) a nenapadlo ma skontrolovat sviatok v rakusku... zistili sme to az na mieste, esteze sme sa nehrnuli do parndorfu alebo dalej do viedne ...

    to len na okraj, ak by si chcela ist nahodou aj do rakuska, tak si treba vzdy skontrolovat ci nie je sviatok, u nich sa vtedy totiz nepracuje
    Ved praveze ovladam tusim lepsie v Rakusku ako to funguje, nez doma. Ale ja sa to naucim raz .

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    lorelei Pozri príspevok
    Ako je to prosim vas zajtra s obchodmi a vobec velkymi nakupnymi strediskami? Konkretne aj IKEA? Je sviatok, a teraz neviem, ci su otvorene alebo zatvorene obchody. Dik za info.


    Tak toto dať prečítať manželke , to by bola reakcia , ja som proti tomu začiatočník .........

    Kurňa , si kedy videla veľké nákupko zatvorené .....

    Veľkonočný pondelok
    1. a 2. sviatok vianočný
    Nový rok

    a pome Gábor do roboty .....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    buchač Pozri príspevok


    Tak toto dať prečítať manželke , to by bola reakcia , ja som proti tomu začiatočník .........

    Kurňa , si kedy videla veľké nákupko zatvorené .....

    Veľkonočný pondelok
    1. a 2. sviatok vianočný
    Nový rok

    a pome Gábor do roboty .....
    andreaS Pozri príspevok
    my sme sa takto okaslali 15.8. ,kedy sme isli do BA na vystavu psikov a ze si zbehneme do kitse nakupit do billa (velmi radi nakupujeme v rakuskej billa, hlavne to, co u nas niet) a nenapadlo ma skontrolovat sviatok v rakusku... zistili sme to az na mieste, esteze sme sa nehrnuli do parndorfu alebo dalej do viedne ...

    to len na okraj, ak by si chcela ist nahodou aj do rakuska, tak si treba vzdy skontrolovat ci nie je sviatok, u nich sa vtedy totiz nepracuje
    zalobaba Pozri príspevok
    a dokonca ani v nedeľu .....


    Len tak , zo zaujímavosti by som chcel vedieť , že prečo môj príspevok vyfasoval mínus ...Je mi to síce jedno , ale ?

    Čo som napísal , ako som napísal , napísal som svojim štýlom ....možno sa nepáči ... prosím , neberiem ....

    Lenže tým príspevkom som chcel poukázať to , na čo upozorňujú zalobaba a andreaS

    Manželku som spomenul v tej súvislosti , že v takomto nákupku funguje , podotýkam , že ako manager má ešte viac povinností oproti radovému pracovníkovi , ktorý píchne 8 hodín a fajront ....
    Ono trikrát do týždňa , povedzme , potiahnuť 12-ku , hm , nie je med lízať medzi tými " kultúrnými zákazníkmi "

    Je mi jasné , že sa nájdu argumenty , ktoré budú použité proti môjmu tvrdeniu , no dovoľujem si poznamenať , že väčšina z prispievateľov tohoto fóra , ktorí podnikajú , fungujú na seba a nie pre nadnárodnú spoločnosť , kde je potrebné , kua , držať hubu a krok .....

    Ej , škoda prstov a klávesnice , niekedy je to na psychológa , poprípade devinu ......
    Naposledy upravil buchač : 28.08.09 at 19:48

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.