Zavrieť

Porady

Pozor pri cestovaní

Neviem, či som to dobre, alebo a, ale našla som na nete hrôzostrašné video a chcela by som tým upozorniť, ako je nebezpečné SMS -kovať a vôbec používať mobili v autách. Aj keď je to zákázané nájdu sa porušitelia. Prosím, dávajte pozor na seba a iných !!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Nielen telefonovanie je príčinou dopravných nehôd. České ministerstvo dopravy pripravilo tiež pár klipov, kde upozorňujú dosť drsným spôsobom na časté chyby pri riadení auta a podceňovanie niektorých pravidiel. Tu si môžete pozrieť tie klipy, boli nevhodné pre publikovanie v médiách.

    http://www.nemyslis-zaplatis.cz/

    leonq je offline (nepripojený) leonq

    leonq
    skoda, ze sa na to nepozeraju taky, ktorych sa to tyka, hlavne ked handsfree stoji par korun...
    este zopar fenomenov za volantom ako citanie knich a malovanie sa...
    niekedy mam pocit, ze ist predpisanou rychlostou je ohrozovanie sameho seba, pretoze som najpomalsi a smerovky uz ako keby boli len doplnkova vybava auta...
    skoda ze zakazali hanlive gesta pretoze ked vas niekto predbehne cez dve plne ciary a s autom v protismere a potom ho stretnete na najblizsom semafore nic ine si nezasluzi len nieco ukazat...
    jedno je iste ziadne, adrenalinove sporty nepotrebujem staci mi dvakrat denne sa prejst po dialnici...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Hoci je teraz "v móde" zakazovať vodičom telefonovať, či sms-kovať pri šoférovaní , tých rušivých momentov sú stovky...

    Hoci považujeme za úplne bežné, ak šofér vezie (sám) v aute deti , myslím že je to rovnako nebezpečné, ako telefonovanie.
    Osobne poznám dva prípady, keď mamička viezla deti a z nejakého dôvodu sa otočila za nimi dozadu... ( možno iba šantili, alebo skríkli )
    Raz to odniesol usmrtený cyklista ( riadne osvietený, idúci popri ceste)
    a druhý krát usmrtený chodec idúci v meste cez riadne vyznačený prechod

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Valčake Pozri príspevok
    Neviem, či som to dobre, alebo a, ale našla som na nete hrôzostrašné video a chcela by som tým upozorniť, ako je nebezpečné SMS -kovať a vôbec používať mobili v autách. Aj keď je to zákázané nájdu sa porušitelia. Prosím, dávajte pozor na seba a iných !!!
    Tu si na zlej adrese. Poradaci neesemeskuju, lebo poznaju cestny zakon. Poradaci ako jedini na Slovensku dodrziavaju vsetky zakony a predpisy "vratane tych nezmyselnych", takze urcite aj tento (ktory ma naozaj vyznam).

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.