Zavrieť

Porady

internetovy velkoobchod z ciny

Zdravim,

mam zaujem rozbehnut e-shop zo zaujimavymi produktamy.. sex shop, elektronika, originalne darceky, pripadne oblecenie a mobily, gps a pod. existuje nejaka stranka priamo na velkoobchod z ciny cez ktory sa to da cez paypal uhradit a poslu mi tovar cez ups? dakujem

odpovede na mail prosim nakolko sem nechodim casto

eurowell@eurowell.sk

DAKUJEM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    Robis chybu, ze tu nechodis. Neviem ci s tym velkoobchodom z Ciny vela vody namutis, nakolko tovar musis preclit, musi mat certifikat, splnat normy EU a Slovenka (minimalne slovenske manualy a oznacenia) a potom cena prepravneho UPS...
    Ale ked uz si pytas stranku, tak skus alibaba.com.

    exs8 je offline (nepripojený) exs8

    exs8
    dakujem pekne, skusim..

    este som sa dopocul, ze v prahe existuje nejaky velkoobchod tzv. "vysunuta ruka ciny" je to na ploche niekolkych kilometrov a je tam vsetko co je v cine... za cinske ceny. nahodou kontakt na tento obchod nemas?

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    exs8 Pozri príspevok
    dakujem pekne, skusim..

    este som sa dopocul, ze v prahe existuje nejaky velkoobchod tzv. "vysunuta ruka ciny" je to na ploche niekolkych kilometrov a je tam vsetko co je v cine... za cinske ceny. nahodou kontakt na tento obchod nemas?
    No to pocujem prvy krat o takomto velkosklade. Kontakt na taketo cinske sklady nemam, nakolko som s nimi nikdy nemal v plane obchodovat. Pocul som o kadejakych skladoch na vychode Slovenska. Ten tovar bude zrejme viac ukrainsky ako cinsky, ale zapacha rovnako

    nYcol je offline (nepripojený) nYcol

    nYcol
    exs8 Pozri príspevok
    dakujem pekne, skusim..

    este som sa dopocul, ze v prahe existuje nejaky velkoobchod tzv. "vysunuta ruka ciny" je to na ploche niekolkych kilometrov a je tam vsetko co je v cine... za cinske ceny. nahodou kontakt na tento obchod nemas?
    Ak zistis nejaky kontakt na tu "vysunutu ruku" prosim informuj ma

    dakujem

    ra_do_slav je offline (nepripojený) ra_do_slav

    ra_do_slav
    Na cinske velkosklady a vyrobcov, online predaj z ciny si davaj velky pozor, lebo je tam strasne vela podvodnikov.. najskor si vsetko co sa da o svojom cinskom partnerovi zisti. tovar ti neujde. nikdy neposielaj peniaze cez western union, alebo money gram za tovar ak nepoznas predajcu..

    internetovy velkoobchod z ciny

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.