Zavrieť

Porady

kniha JU pre totalneho zaciatocnika

vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

zdar,aku knihu mi poradite z ktorej sa naucim JU od absolutnych zakladov ,skusal som v knihkupectvach ale vsetky co som videl su uz tak skor pre mierne pokrocilych.len aby ste maly prehlad co o tom viem tak taka kniha jazd alebo pokladnica su premna neznamy pojem
vdaka za rady
Usporiadat
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

skús www.polica.sk Daj si do vyhladávania jednoduché účtovníctvo - v ponuke majú niekolko aktuálnych kníh pre začiatočníkov aj pokročilých
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
jajko50 jajko50

jajko50 je offline (nepripojený) jajko50

A ak môžem odporučiť, tak by to chcelo aj kurz v certifikovanej firme so záverečnou skúškou. Kniha len ako doplnok na riešenie roznych účtovných prípadov.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

jajko50 Pozri príspevok
A ak môžem odporučiť, tak by to chcelo aj kurz v certifikovanej firme so záverečnou skúškou. Kniha len ako doplnok na riešenie roznych účtovných prípadov.
je mi jasne ze skolenie je dobra vec ,pravdepodobne budem mat uctovnika ale som taka povaha ze musim do toho vidiet ako system pracuje.nemyslim si ze to je riesenie ze " mam uctovnika uz sa netreba starat".
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...mne by pomohla aj stará učebnica JU..len kde ju zohnať...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

pepsikova Pozri príspevok
...mne by pomohla aj stará učebnica JU..len kde ju zohnať...
Pepsi, a čo takto nahovoriť poraďáčky, aby nám tu založili odbornú tému "Tak, takto sa účtuje v jednoduchom účtovníctve". j
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

pepsikova Pozri príspevok
...mne by pomohla aj stará učebnica JU..len kde ju zohnať...
pepsi, to potrebuješ do školy, alebo sa chceš sama začať učiť účtovať ?
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

jozka56 Pozri príspevok
Pepsi, a čo takto nahovoriť poraďáčky, aby nám tu založili odbornú tému "Tak, takto sa účtuje v jednoduchom účtovníctve". j
to je napad,len neviem preco to nenapadlo mna prveho
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
jozka56 Pozri príspevok
Pepsi, a čo takto nahovoriť poraďáčky, aby nám tu založili odbornú tému "Tak, takto sa účtuje v jednoduchom účtovníctve". j
Jožka , predtým ako bola ayya v......á sa chystala urobiť "obývačku u nevesty" a to v JU- niečo ako všetkým známa svokrina kuchyňa. Bohužiaľ sa k tomu už nedostala.

PS: názov som si vymyslela, čo ak niekedy ayya vydá knihu, aby som jej to nezbabrala.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ešte niečo:
mám super príručku k JÚ, ale myslím, že jej prepis by sa mohol považovať za porušenie autorských práv a to by som nechcela.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
vulxy Pozri príspevok
to je napad,len neviem preco to nenapadlo mna prveho
vulxy , prečítaj celú svokrinu kuchyňu a uvidíš, koľkí tam nahovárali jej autorku , aby napísala niečo podobné pre JÚ. No JÚ je tak jednoduché, že sa nedá napísať tak úžasne ako sa to podarilo autorke - ayya - pre pochopenie PÚ.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

"No JÚ je tak jednoduché, že sa nedá napísať tak úžasne"
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Melnick Pozri príspevok
vulxy , prečítaj celú svokrinu kuchyňu a uvidíš, koľkí tam nahovárali jej autorku , aby napísala niečo podobné pre JÚ. No JÚ je tak jednoduché, že sa nedá napísať tak úžasne ako sa to podarilo autorke - ayya - pre pochopenie PÚ.
http://www.porada.sk/t8703-p43-svokr...ml#post1093886
Prikladám link ... snáď Ti to pomôže k orientácii v problematike. Držím palce.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
veronikasad Pozri príspevok
pepsi, to potrebuješ do školy, alebo sa chceš sama začať učiť účtovať ?
..


...mojka, ja to potrebujem do školy, lebo nemáme knihy a to, čo nám povie profka na hodine, nie je nič,teda skoro nič, neviem sa orientovať v položkách, čo kde patrí,ako sa to pričíta a odčíta a fakt z toho neviem nič...
...""svokrina kuchyňa""to bol fantastický nápad a pochopila som to hneď , lebo to bolo vysvetlené ""ako pre totálne sprostých""(toto beriem ako pre mňa) Ayya aj sľúbila pokračovať, ale bohužiaľ...a neviem, či sa tu nájde ešte taká dobrá duša, čo by to sem hodila polopatisticky..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Melnick Pozri príspevok
Ešte niečo:
mám super príručku k JÚ, ale myslím, že jej prepis by sa mohol považovať za porušenie autorských práv a to by som nechcela.
..


joooj mojuš, no však hneď nemusíš porušovať nejaké práva..ja by som to skopírovala, uložila ako prílohu a pekne -krásne by som to poslala sprostým v emaili..ani nevieš, akí by sme ti boli vďační..aj pusu by si dostala..aj tofiféééé...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

pepsikova Pozri príspevok
..


...mojka, ja to potrebujem do školy, lebo nemáme knihy a to, čo nám povie profka na hodine, nie je nič,teda skoro nič, neviem sa orientovať v položkách, čo kde patrí,ako sa to pričíta a odčíta a fakt z toho neviem nič...
...""svokrina kuchyňa""to bol fantastický nápad a pochopila som to hneď , lebo to bolo vysvetlené ""ako pre totálne sprostých""(toto beriem ako pre mňa) Ayya aj sľúbila pokračovať, ale bohužiaľ...a neviem, či sa tu nájde ešte taká dobrá duša, čo by to sem hodila polopatisticky..
Možno ešte nejaké materiály z kurzu spred x-rokov nájdem. Ak by si potrebovala niečo "vysvetliť", kludne sa ozvi. S JU robím už viac ako 15 rokov, ak si priamo z PD, môžeme sa stretnúť keď budeš potrebovať ...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Veronika, tak poďme dievčaťu pomáhať. Aj ja čo-to málo viem a pomôžem.

PS:pepsikova a Tebe kto povedal, že Toffiffe ja môžem?????
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

Elena Navrátilová Pozri príspevok
http://www.porada.sk/t8703-p43-svokr...ml#post1093886
Prikladám link ... snáď Ti to pomôže k orientácii v problematike. Držím palce.
citam to ale PU je nieco celkom ine,ked som spravne pochopil,podla mna 90%veci sa neda pouzit v JU ale som len na 12tej strane
neprezradte mi kto je vrah
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

vulxy Pozri príspevok
citam to ale PU je nieco celkom ine,ked som spravne pochopil,podla mna 90%veci sa neda pouzit v JU ale som len na 12tej strane
neprezradte mi kto je vrah
Samozrejme je v tom rozdiel ale Tebe to účtovníčka môže robiť aj v PU.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Samozrejme je v tom rozdiel ale Tebe to účtovníčka môže robiť aj v PU.
tak uz som vedla... preco to chce robit v PU ked podla mna v JU je vyhodnejsie aspon co som zatial nastudoval...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

vulxy Pozri príspevok
tak uz som vedla... preco to chce robit v PU ked podla mna v JU je vyhodnejsie aspon co som zatial nastudoval...
PU je spoľahlivejšie... preto je podvojné lebo je to tam hneď aj skontrolované.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať