Zavrieť

Porady

Kuchynský robot ETA

Chcem sa poradiť a zároveň spýtať či nemá niekto skúsenosti s kuchynským robotom ETA 0027 90100?Chcela by som si ho kúpiť a neviem či je dobrý?Pozerala som na internete čo sa týka vybavenia a celkom ma slušné príslušenstvo.Prosím poraďte mi.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dany11 je offline (nepripojený) dany11

    dany11
    Aj ja si myslím že na normálne bežné používanie stačí.Je na ňom dobrá cena a má aj dosť funkcii.Pozerala som na nete názory naň no nič som nenašla.Tak som vďačná za každú radu....

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    dany11 Pozri príspevok
    Chcem sa poradiť a zároveň spýtať či nemá niekto skúsenosti s kuchynským robotom ETA 0027 90100?Chcela by som si ho kúpiť a neviem či je dobrý?Pozerala som na internete čo sa týka vybavenia a celkom ma slušné príslušenstvo.Prosím poraďte mi.
    tvoj model : tieto údaje som našla na nete
    Príkon 800 W
    Regulácia rýchlosti 2 rýchlosti




    Možno sa nahneváš, neodporúčam

    ja som si kúpila podobný Philips Essence v akcii...má tiež iba dva stupne regulácie... mixér má veľmi vysoké otáčky a vôbec sa nehodí na piškótové cesto....

    Cesto vyšľahá, ale nie je nadýchané ako v obyčajnej Ete Promise, ktorú som bola nútená kúpiť za pár dní , nešľahám extra žĺtky a sneh z bielkov. Vajíčka dávam celé a zatiaľ sa mi cesto vždy podarilo...
    viď.foto


    ktorá má parametre :
    šlehá, hněte, mixuje
    * pětistupňová regulace otáček
    * tlačítko maximálních otáček
    * 2 šlehací metly, 2 hnětací háky, ponorný mixér, držák příslušenství
    * stojan s poháněnou otočnou mísou o objemu 1,5 l a krytem
    * příkon iba 250 W


    preto Ti odporúčam, ak pečieš... hľadaj si mixér podobný ETA 0027 90100, ale musí mať minimálne štyri - päť stupňov regulácie rýchlosti.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.