Zavrieť

Porady

výber peňazí

...potrebovala by som z účtu vytiahnuť peniaze. Bankomat mi také množstvo ako potrebujem nevydá, pretože mám určený limit.Banka je v sobotu a v nedeľu zavretá. Peniaze potrebujem hned, v hotovosti. Co robiť, ak si nechcem požičiavať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Možno iba nájsť banku v okolí, ktorá je otvorená aj v sobotu.
    Inú možnosť nepoznám...

    alebo "ukecať" automat

    Vlado.s je offline (nepripojený) Vlado.s

    Taký klasický východniar Vlado.s
    Urobiť výber pred polnocou a po nej, ak je polovica sumy, ktorú potrebuješ, v limite.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    arizona Pozri príspevok
    Možno iba nájsť banku v okolí, ktorá je otvorená aj v sobotu.
    Inú možnosť nepoznám...

    alebo "ukecať" automat
    Bankomat neukecá, je tvrdohlavý ako každý muž, keď má pustiť žilou
    Požičať si od kamarátiek, možno tie majú vyšší limit. V pondelok si upraviť limit aspoň na 666 €

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    mambi Pozri príspevok
    ...potrebovala by som z účtu vytiahnuť peniaze. Bankomat mi také množstvo ako potrebujem nevydá, pretože mám určený limit.Banka je v sobotu a v nedeľu zavretá. Peniaze potrebujem hned, v hotovosti. Co robiť, ak si nechcem požičiavať?
    limonene Pozri príspevok
    minimalne vo vacsich mestach su pobocky otvorene aj cez weekend
    Ktorá ako ......?

    Nejak som nepostrehol špecifikáciu , o ktorú sa jedná .....

    Zewa je offline (nepripojený) Zewa

    Zewa
    1, zisti si na web stranke ''tvojej banky'' ktora pobocka je najblizsie k miestu bydliska a je otvorena cez vikend a chod tam.

    2, ak je to na ''dlhe lakte'' tak pozicka v ramci rodiny,alebo od dobreho kamarata/ky so skorym splatenim.

    3, v niektorych nakupnych centrach, hlavne vo vacsich mestach, su pobocky bank otvorene aj cez vikend , niekde az do 20:00 aj v sobotu a v nedelu.

    4, zvaz ci sa platba neda urobit bezhotovostne, napriklad cez internet alebo sms bankingom.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    mambi Pozri príspevok
    ...potrebovala by som z účtu vytiahnuť peniaze. Bankomat mi také množstvo ako potrebujem nevydá, pretože mám určený limit.Banka je v sobotu a v nedeľu zavretá. Peniaze potrebujem hned, v hotovosti. Co robiť, ak si nechcem požičiavať?
    Téma už nie je "aktuálna" ...viď. - Posledná návšteva zadávateľky témy: 05-09-09 02:37 PM

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Zewa Pozri príspevok
    1, zisti si na web stranke ''tvojej banky'' ktora pobocka je najblizsie k miestu bydliska a je otvorena cez vikend a chod tam.

    2, ak je to na ''dlhe lakte'' tak pozicka v ramci rodiny,alebo od dobreho kamarata/ky so skorym splatenim.

    3, v niektorych nakupnych centrach, hlavne vo vacsich mestach, su pobocky bank otvorene aj cez vikend , niekde az do 20:00 aj v sobotu a v nedelu.

    4, zvaz ci sa platba neda urobit bezhotovostne, napriklad cez internet alebo sms bankingom.
    A prečo by teraz v stredu hľadal, ktorá banka je otvorená v sobotu? Prichádzaš s krížikom po funuse.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.