Zavrieť

Porady

SUPERSTAR Česko - Slovensko

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tak nám to dnes začína .....

Máme sa na čo tešiť ...a máme sa na čo " tešiť " ....
Usporiadat
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Nuž, prajem vám príjemné tešenie a "tešenie" sebasa. Teda tým, ktorí máte túto voľbu.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nejak to ani poriadne nezačalo a už sa Pali Habera pekne uviedol ....

Hneď , ako po prvýkrát sa dostal k slovu , jeho hodnotenie bolo ...:

" ....radšej ani nespievaj , je to na hovno , spievaš na hovno ....."

a jeden výkal za druhým , holt celebrita ....lepšie v spojení s tým jeho hovnom by bolo celevriťa ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Paula Pozri príspevok
Nuž, prajem vám príjemné tešenie a "tešenie" sebasa. Teda tým, ktorí máte túto voľbu.
Ja mám dve voľby , pozerať alebo nepozerať .....

Vybral som si ale tretiu , išiel som k PC ....zvyšok family ma priebežne informuje o rôznych kydoch ...viď vyššie ...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
buchač Pozri príspevok
Tak nám to dnes začína .....

Máme sa na čo tešiť ...a máme sa na čo " tešiť " ....
Predstavíme si porotu:
Pavol Habera

Marta Jandová alias Die Happy
Dara Rolins

Ondřej Hejma
0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

buchač Pozri príspevok
Nejak to ani poriadne nezačalo a už sa Pali Habera pekne uviedol ....

Hneď , ako po prvýkrát sa dostal k slovu , jeho hodnotenie bolo ...:

" ....radšej ani nespievaj , je to na hovno , spievaš na hovno ....."

a jeden výkal za druhým , holt celebrita ....lepšie v spojení s tým jeho hovnom by bolo celevriťa ...
No vies, ale problem je ten, ze to na hovno bolo.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Neviem,ale ja superstar nepovažujem za nejaký extra dobrý druh kvalitného programu-skor by som to hodnotil,ako brak(gýč),ktorý si (priznám sa) občas rád pozriem...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 06.09.09 at 21:28
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Slayer666 Pozri príspevok
No vies, ale problem je ten, ze to na hovno bolo.
Sa nehádam , Ty do týchto vecí vidíš viac ako ja ...

Ja zasa niečo iné ...

No mne sa jedná , že by mal voliť trochu , slová , veď mohol použiť toľko výrazov , popritom " speváka " do múky položiť ....
Predsa len , mal by sa trochu ovládať , to za chvíľu by mohol použiť v hodnotení ...:

" ...počúvaj , Ty k....t , veď spievaš úplne na p..u , to moja Peštová na mojej flautičke lepšie píska ako Ty spievaš ...."
0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Neviem,ale ja superstar nepovažujem za nejaký extra dobrý druh kvalitného programu-skor by som to hodnotil,ako brak(gýč),ktorý si (priznám sa) občas rád pozriem...
Isteze, suhlasim. Mna to zaujima ako hudobnika, je to asi jedina reality show (ci co to je), ktoru si pozriem (i ked vzdy sa pytam sam seba, ked to skonci, ze preco som to pozeral). Okrem toho, je to skvely material pre psychologov. A tiez je to aj o tom, ze MOZNO sa tam objavi aj nejaky dobry hlas. Zatial tam bol jeden dobry (za tri roky), ale chcel by som aj nieco, co by sa vyrovnalo mojim oblubenym spevakom...takze pre toto pokusenie a plus pre ten psychologicky material si to pozriem.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Slayer666 Pozri príspevok
Isteze, suhlasim. Mna to zaujima ako hudobnika, je to asi jedina reality show (ci co to je), ktoru si pozriem (i ked vzdy sa pytam sam seba, ked to skonci, ze preco som to pozeral). Okrem toho, je to skvely material pre psychologov. A tiez je to aj o tom, ze MOZNO sa tam objavi aj nejaky dobry hlas. Zatial tam bol jeden dobry (za tri roky), ale chcel by som aj nieco, co by sa vyrovnalo mojim oblubenym spevakom...takze pre toto pokusenie a plus pre ten psychologicky material si to pozriem.
Slayer,sa mi páči to slovné spojenie "psychologický materiál"...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Koľko stoviek,ba možno tísícov ľudí sa už do superstar prihlásilo a z nich nikto,ani víťazi neoslnili,kariéru nespravili žiadnu a "sláva" trvala 5 minút...A zhasli...

Richard nemusíš sa báť-si na Slovensku číslo 1 a tak skoro nikto na teba nebude mať...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Koľko stoviek,ba možno tísícov ľudí sa už do superstar prihlásilo a z nich nikto,ani víťazi neoslnili,kariéru nespravili žiadnu a "sláva" trvala 5 minút...A zhasli...

Richard nemusíš sa báť-si na Slovensku číslo 1 a tak skoro nikto na teba nebude mať...
Len pre upresnenie,nemyslím Richarda (admina),ale Richarda-syna Vlada Mullera...
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...vulgárnych výrazov nájdete veru už všade, v každom seriáli, filme, dokumente....morálka v spoločnosti upadá a preto sa nedivím že to ide aj cez telku....naposledy ma šokol dialóg vo filme "Pokoj v duši"...kde hlavný predstaviteľ skoro narazil do skupinky detí, padol z bicykla na cestu a jedno z detí, ktoré mohlo mať 5 rokov mu zakričalo: "...čo si slepý, ty k...t ?! "
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Tiež takýto typ zábavy memusím mať, ale počul som celkom na záver jednu skladbu, ktorú hľadám. Je uplne na konci, keď skončil ten posledný chlapec spievať "slzy tvý mámy". Išlo to ako "podmaz", keď ho ukazovali ako vybehol zo štúdia. Ak si to pozriete v archíve, je to cca 2 minúty od konca programu. Ako mladý som su mal rád a teraz neviem ani od koho je a ako sa volá. Pomôžete mi ju identifikovať?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ibaka Pozri príspevok
Tiež takýto typ zábavy memusím mať, ale počul som celkom na záver jednu skladbu, ktorú hľadám. Je uplne na konci, keď skončil ten posledný chlapec spievať "slzy tvý mámy". Išlo to ako "podmaz", keď ho ukazovali ako vybehol zo štúdia. Ak si to pozriete v archíve, je to cca 2 minúty od konca programu. Ako mladý som su mal rád a teraz neviem ani od koho je a ako sa volá. Pomôžete mi ju identifikovať?
Olympic Slzy tvý mámy ....

0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Ďakujem buchač, túto poznám, hľadám inú, ktorú hrali keď súťažiaci, ktorý spieval túto od Olympic, vybehol s výťazným úsmevom zo štúdia a poza radostných ovácií hrali jednu ktorú hľadám. Bolo to celkom na konci relácie cca 2 munúty od konca s pekným gitarovým začiatkom.
http://video.markiza.sk/archiv-tv-ma...uperstar/32028
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ibaka Pozri príspevok
Ďakujem buchač, túto poznám, hľadám inú, ktorú hrali keď súťažiaci, ktorý spieval túto od Olympic, vybehol s výťazným úsmevom zo štúdia a poza radostných ovácií hrali jednu ktorú hľadám. Bolo to celkom na konci relácie cca 2 munúty od konca s pekným gitarovým začiatkom.
http://video.markiza.sk/archiv-tv-ma...uperstar/32028
V tomto filme išla celá , začína cca 00 : 20 sekunda...... a originál .....



Inak interprét Wild Thing

0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705


Ja si dnes radšej pustím o 20,00 čt1, ide nový retro seriál Vyprávěj...Prvá časť sa mi páčila.
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

buchač ma predbehol, ale Wild Thing je názov pesničky, spieva to skupina Troggs

0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Ďakujem, si dobrý pátrač, škoda že ti tu nemôžem dať bod za námahu.
To vieš, tieto trháky ma ukľudňujú .
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Blankake Pozri príspevok
buchač ma predbehol, ale Whild Thing je názov pesničky, spieva to skupina Troggs

Ano a púšťali sme si ju do zblbnutia z malého kotúčového magneťáku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať