Zavrieť

Porady

VoIP a Skype telefon

Ahojte
neviete mi poradit? zhanam VoIP s podporou SIP aj Skype.. popripdas Skype telefon ktory by prijmal hovory aj z X-lite.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    ma to byt "neprenosny" telefon?? lebo inak by stacil mobil s wifi....

    marco2233 je offline (nepripojený) marco2233

    marco2233
    aby som to upresnil.. mal som HW VoIP telefon .. tj pridelene tel.cislo na ktore sa dalo volat odkialkolvek.. musel som ho vratit takze bezim uz len na SW telefone X-LITE.. chcel by som znohnat ak existuje VoIP s podporou SIP a Skype alebo Skype telefon s moznostou pripojena na SIP... alebo prijmajuceho hovory aj z X-LITE

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    no telefon bez pripojenia s pc (usb) a aby mal zaroven voip a skype nemozem nejako najst....
    Zadial vidim riesnie v nejakej nokii s wifi (sip sa da lahko nakonfigurovat) a skype doinstalovat... avsak cena je znacne vyssia ako "obycajnych" telefonov...

    marco2233 je offline (nepripojený) marco2233

    marco2233
    mpca Pozri príspevok
    no telefon bez pripojenia s pc (usb) a aby mal zaroven voip a skype nemozem nejako najst....
    Zadial vidim riesnie v nejakej nokii s wifi (sip sa da lahko nakonfigurovat) a skype doinstalovat... avsak cena je znacne vyssia ako "obycajnych" telefonov...
    mas tam aspon nejaky s pripojenim cez USB ale aby sa dal nakonfigurovat aj na SKYPE aj na SIP?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.