Zavrieť

Porady

Predstavenie

Všetkým členom porady prajem pekný deň. Volám sa Iveta a moje záujmy sa týkajú prevažne stravovania a zdravej výživy. Tiež mi je blízka kreatívna tvorba ako maľovanie, modelovanie a rôzne druhy ručných prác- štrikovanie, háčkovanie,.....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sarasara je offline (nepripojený) sarasara

    optimista sarasara
    Ivetka vitaj na Porade. Tvoje záujmy sú aj veľmi praktické aj umelecké, tešíme sa na príspevky. Nech sa ti tu medzi nami dobre darí.

    Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

    Zdenka 0705
    ivetazosveta Pozri príspevok
    Všetkým členom porady prajem pekný deň. Volám sa Iveta a moje záujmy sa týkajú prevažne stravovania a zdravej výživy. Tiež mi je blízka kreatívna tvorba ako maľovanie, modelovanie a rôzne druhy ručných prác- štrikovanie, háčkovanie,.....
    Vitaj, Ivetka. Už som si všimla, že pridávaš chutné recepty.
    Tak sa tu cíť ako doma a sem - tam nás poteš aj nejakou Tvojou tvorbou

    olip je offline (nepripojený) olip

    olip
    Volám sa Oľga, tiež tu už nejaký čas pobehujem, snažím sa šprtať z Vašich rád JÚ. Nevedela som čo bude lepšie, či zadať novú tému, alebo takto, keďže Ivetazosveta bola posledná, tak som sa pričapila k nej. Ďakujem Vám za rady, ktoré som už dostala, i za tie budúce. Ste zrozumiteľnejší ako naše zákony.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    olip Pozri príspevok
    Volám sa Oľga, tiež tu už nejaký čas pobehujem, snažím sa šprtať z Vašich rád JÚ. Nevedela som čo bude lepšie, či zadať novú tému, alebo takto, keďže Ivetazosveta bola posledná, tak som sa pričapila k nej. Ďakujem Vám za rady, ktoré som už dostala, i za tie budúce. Ste zrozumiteľnejší ako naše zákony.
    Ahoj OLIP, medzi nami...verím, že rýchlo zapadneš medzi závislákov-poraďákov...

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..vitajte u nás, kamošky a buďte tu často..a keď už budete variť, nezabudnite nás pozvať))) na koštovku...

    olip je offline (nepripojený) olip

    olip
    Vďaka všetkým domácim poraďáčkam za milé privítanie i Tebe Ivetka, máš zaujímavé hobby, určite Ťa budem sledovať

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.