Zavrieť

Porady

Mobil

Dobrý deň. Chcem sa vás opýtať, či existuje nejaký prostriedok, čo odstráni škrabance z mobilného displeja. za poradu ďakujem..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    NIMBUS Pozri príspevok
    Dobrý deň. Chcem sa vás opýtať, či existuje nejaký prostriedok, čo odstráni škrabance z mobilného displeja. za poradu ďakujem..
    Zubnu pastu jemne nanes na displej a vatou alebo tamponom zlahka kruzivymi pohybmi rozotieraj po celom displeji az kym nedocielis pozadovyn efekt. Mozes pouzit aj bavlnenu handricku alebo handricku na utieranie okuliarov.
    Ja som pouzival aj jemnu lestiacu pastu na autolaky.

    NIMBUS je offline (nepripojený) NIMBUS

    NIMBUS
    camozzi Pozri príspevok
    Zubnu pastu jemne nanes na displej a vatou alebo tamponom zlahka kruzivymi pohybmi rozotieraj po celom displeji az kym nedocielis pozadovyn efekt. Mozes pouzit aj bavlnenu handricku alebo handricku na utieranie okuliarov.
    Ja som pouzival aj jemnu lestiacu pastu na autolaky.
    takže funguje zubná pasta na displej telefónu? ale to je jedno aká zubná pasta... ide mi o to či je to účinne.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    No podla mna skrabance odstranit nejdu
    Co sa tyka tej pasty, tak pastou ich neodstranis, jedine trocha prekryjes

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    NIMBUS Pozri príspevok
    takže funguje zubná pasta na displej telefónu? ale to je jedno aká zubná pasta... ide mi o to či je to účinne.
    Ja som to skusal s beznou zubnou pastou a s lestiacou pastou na autolaky. Neviem sice ake hlboke skrabance mas ty, ale skrabance sposobene beznym uzivanim mi to odstranilo. Na hlboke skrabance pomoze asi uz len vymena sklicka alebo krytu.

    NIMBUS je offline (nepripojený) NIMBUS

    NIMBUS
    camozzi Pozri príspevok
    Ja som to skusal s beznou zubnou pastou a s lestiacou pastou na autolaky. Neviem sice ake hlboke skrabance mas ty, ale skrabance sposobene beznym uzivanim mi to odstranilo. Na hlboke skrabance pomoze asi uz len vymena sklicka alebo krytu.

    no v podstate kúsok sa mi ošúchal displej od kľučov... tak myslíš, že to pôjde dolu?

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    NIMBUS Pozri príspevok
    no v podstate kúsok sa mi ošúchal displej od kľučov... tak myslíš, že to pôjde dolu?
    Ak su to len take povrchove skrabanceky, tak by s tym nemal byt problem. Ako som uz pisal, nanes trochu zubnej pasty na displej a bavlnenou handrickou jemne a zlahka (netlac silno) rozotieraj po celom displeji aj tam kde nie su skrabance. Rozotieraj dovtedy kym nedosiahnes vysledok. Potom dispej poutieraj vlhkou handrickou.
    Zubna pasta obsahuje mikrozrniecka, ktore jemne zbrusia skrabance a pri tom neposkodia sklicko. Pokial sa obavas, tak si zakup pastu na odstranovanie skrabancov na displeji. Stoji asi 5€.
    Naposledy upravil camozzi : 13.09.09 at 11:47

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    NIMBUS Pozri príspevok
    Dobrý deň. Chcem sa vás opýtať, či existuje nejaký prostriedok, čo odstráni škrabance z mobilného displeja. za poradu ďakujem..
    - môžeš si kúpiť nový kryt na mobil podľa druhu telefónu..stojí pár €...
    - nalepiť fóliu, ktorá prekryje škrabace
    na nové telefóny používam fólie proti poškriabaniu, osvedčili sa na všetkých telefónoch, neodliepajú sa, chránia proti poškriabaniu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.