Zavrieť

Porady

Skylink - nastavenia (Opensat X7700)

Ak by sa našiel niekto, kto mi poradí, ako nastaviť na nové frekvencie TV JOJ a TA3 na skylinku, budem mu velice vďačná. Už pol roka nemáme jojku, lebo to proste nevieme, tak som sa do toho pustila zas. (box Opensat, to je asi dôležitá info)

Podarilo sa mi cez menu, instalace - hledá se služba - prehladať dačo, aj mi Jojku našlo už na novej frekvencii, ale nepodarilo sa mi to nahodiť na konkrétne číslo programu :-) A čul som zasa na začiatku.

Vie mi niekto poradiť? Bola tam aj tuším Prima cool (je to možné?)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    verca2 je offline (nepripojený) verca2

    človek ktorého baví jeho práca. Len keby bolo viacej času na štúdium :-( ...viac verca2
    Hotovo :-) :-) Jupííííííí.

    malalulu je offline (nepripojený) malalulu

    malalulu
    No poraď aj nám, ostatným, ako si to urobila, (keď si taká šikuľka) nám nejde TA3 a Doma.

    verca2 je offline (nepripojený) verca2

    človek ktorého baví jeho práca. Len keby bolo viacej času na štúdium :-( ...viac verca2
    večer napíšem, keď budem doma :-) A dokonca nám zas nabehli aj všetky platené programy ako HBO, HBO2, atd... uvidíme dokedy

    verca2 je offline (nepripojený) verca2

    človek ktorého baví jeho práca. Len keby bolo viacej času na štúdium :-( ...viac verca2
    No myslím že mne pomohol nasledovný postup:

    cez menu/instalace/hledá se služba/prohledat - mi vyhladalo všetky programy.

    Potom som nevedela ako ďalej, tak som z menu vyšla a cez objavené tlačidlo OK (buď na ovládači alebo na boxe) sa mi ponúkol nasledovný výber:
    -Astra 1D, 3A/ku
    -Všetky SAT
    a tlačidlo FTA - tu bola TA3, Z1 a ďalšie programy.

    Čul mám nastavené že všetky SAT(prestavuješ cez šípky doprava - doľava) a idú mi aj programy, ktoré nemáme predplatené. Je mi jasné, že to tak bude asi 2týždne...ale tie ostatné ako JOJ-ka a TA3, Doma, by mali ostať.

    Tak snád som ti pomohla. Ak nie, tak aspon sa zopár odborníkov na satelitné prijímače na mne pobavilo :-) hehe

    Pekný večer

    Skylink - nastavenia (Opensat X7700)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.