Zavrieť

Porady

PLASTOVE OKNA Z POLSKA

MINULY ROK SOM DO NOVOSTAVBY ZAINSTALOVAL OKNA Z POLSKA ZNACKY DAKO MAJU CERTIFIKAT ,AJ SOM NEBRAL NAJLACNEJSIE ALE NAOPAK. NEPOZDAVAJU SA MI .SU NIEAKY ODBORNICI CO VEDIA ZISTIT CI V TYCH OKNACH JE TOLKO ZELEZA KOLKO TAM MA BIT.DAKUJEM ZA RADY
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Adrana je offline (nepripojený) Adrana

    Adrana
    Dá sa zistiť porovnaním váhy krídla rovnakých rozmerov.Alebo navrtať
    tenkým vrtákom na zistenie či je tam vobec nejaká vystuž a aj keď je nemusí
    mať potrebnú hrubku a namusí byť pozinkovaná.Bežne to tak robia .

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Železo zistíte magnetom.Plastové rámy do rozmeru cca 1x 1 m nemusia mať oceľovú výstuž líši sa to podľa jednotlivých výrobcov profilov a tvarov okien.Živím sa aj predajom a montážou okien,pravidelne ma kontaktujú výrobcovia a predajcovia z PL.Žiaden certifikát povolenie pre nich nieje problém stačí si povedať ,aký na druhý deň dodajú.

    suvla je offline (nepripojený) suvla

    suvla
    Hovorí sa, že z Poľska nie je ani čiapka dobrá. Nemám dobré skúsenosti z výrobkami z Poľska, nedostatky vyvstavú až časom. Preto prosím všetkých podporme slovenských výrobcov, mám kontakt na slovenského výrobcu, ktorý sídli na východe.

    ski555 je offline (nepripojený) ski555

    ski555
    tak je to aj s polystyrenom z Poľska,lepšia cena,ale kto vie trošku nahliadnuť do technologie,tá nižšia cena temer vždy súvisí s lacnejším materiálom a kvalita uniká.

    comodo je offline (nepripojený) comodo

    comodo
    ski555 Pozri príspevok
    tak je to aj s polystyrenom z Poľska,lepšia cena,ale kto vie trošku nahliadnuť do technologie,tá nižšia cena temer vždy súvisí s lacnejším materiálom a kvalita uniká.
    Ked tu robis reklamu , preco mi neodpovies na otazku v inej takmer totoznej teme :http://www.porada.sk/t119835-kvalitn...tove-okna.html

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    suvla Pozri príspevok
    Hovorí sa, že z Poľska nie je ani čiapka dobrá. Nemám dobré skúsenosti z výrobkami z Poľska, nedostatky vyvstavú až časom. Preto prosím všetkých podporme slovenských výrobcov, mám kontakt na slovenského výrobcu, ktorý sídli na východe.
    Ha Ha vraj Slovenského výrobcu, príde ti to zamerať , okná objedná u Poľského výrobcu akurát ti ich namontuje a zinkasuje 2x toľko ako PoliakTáto téma tu už bola veľa krát tak že prajem pekné čítanie.
    Ja mám okná od f. OKNOPLAST KRAKOW a to už je naozaj výrobca ktorý dodáva kvalitné okná do celej EU
    Pozri sa tu tu fabriku :http://www.oknoplast.com.pl/

    nivl1 je offline (nepripojený) nivl1

    nivl1
    220870 Pozri príspevok
    Železo zistíte magnetom.Plastové rámy do rozmeru cca 1x 1 m nemusia mať oceľovú výstuž líši sa to podľa jednotlivých výrobcov profilov a tvarov okien.Živím sa aj predajom a montážou okien,pravidelne ma kontaktujú výrobcovia a predajcovia z PL.Žiaden certifikát povolenie pre nich nieje problém stačí si povedať ,aký na druhý deň dodajú.
    Tak to myslite ze ten predajca co mal v Novom Soncu stenu ovesanu s certifikantmi ze to nemusi bit az taka pravda?Poculi ste o oknach znacky Dako profil Veka kovanie Wink haus.Dakujem

    kero64 je offline (nepripojený) kero64

    kero64
    Myslím, že o plastových oknách z Polska tu už bolo dosť popísané. Skús si prečítať niektoré témy, možno tam nájdeš svoju odpoveď. Vo všeobecnosti sa hovorí, že z Polska nieje nič dobré. Nakoniec, už ti to tu niekto napísal. Nemyslím, že by sa mali všetci hádzať do jedného vreca. Tak, ako u nás a aj v celom svete sú dobrí výrobcovia a zlí výrobcovia. Firmu, od ktorej máš ty okná nepoznám, preto sa k tomu nechcem vyjadrovať. Spôsoby, ako zistiť, či a koľko železa je v profile ti popísali už v predchádzajúcich príspevkoch. Len som sa nedočítal, čo sa ti na oknách nepozdáva. Sú krivé alebo nedovierajú, netesnia? Kvalitu okna zabezpečuje viac faktorov, nielen oceľová výstuž v profile.
    http://www.porada.sk/t90521-plastove-okna-z-polska.html
    http://www.porada.sk/t119835-kvalitn...tove-okna.html

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    nivl1 Pozri príspevok
    Tak to myslite ze ten predajca co mal v Novom Soncu stenu ovesanu s certifikantmi ze to nemusi bit az taka pravda?Poculi ste o oknach znacky Dako profil Veka kovanie Wink haus.Dakujem
    O DAKO som nepočul( ale to nič neznamená).Problém certifikácie je na Slovensku trochu zložitejší.Detaily nepoznám, ale výrobok si môže certifikovať spoločnosť ktorá ho vyrába sama , sebe.Preto rôzne certifikáty ocenenia a ceny na rôznych podujatiach výstavach si ja osobne nevšímam.Ja verím len Nemeckej TÜV.V podstate by sa dalo povedať ak si je Poliak istý že vyrába kvalitný výrobok , tak prečo si ho nedá certifikovať v Nemecku u TÜV.Týmto som odbil všetkých PL výrobcov okien ani jeden z tých ,ktorý mi ponúkali spoluprácu nebol schopný dodať tento certifikát kvality.

    PLASTOVE OKNA Z POLSKA

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.