Zavrieť

Porady

Chat na gmaili

..prosím vás o pomoc,keď chatujem cez gmail-prihlásená vo svojej schránke, píšem normálne na klavesnici,ale písmenká sa mi ukladajú v nesprávnom poradí-teda schomolené, porozhadzované a slová sú bez zmyslu..čo mám s tým urobiť, aby sa mi dalo písať normálne?..ďakujem za pomoc..

..ono to je aj odoslané (doručené adresátovi) také poprehadzované...
Naposledy upravil pepsikova : 16.09.09 at 08:15
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    Hehe, mne to robí, keď niekto posiela mne správy. Moje odoslané vidím v poriadku.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    pepsikova Pozri príspevok
    ..prosím vás o pomoc,keď chatujem cez gmail-prihlásená vo svojej schránke, píšem normálne na klavesnici,ale písmenká sa mi ukladajú v nesprávnom poradí-teda schomolené, porozhadzované a slová sú bez zmyslu..čo mám s tým urobiť, aby sa mi dalo písať normálne?..ďakujem za pomoc..
    nestretla som sa s týmto problémom, skús pomalšie písať...

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Musí to byť na strane Google (gmail). Robí to viacerým ľuďom, aj mne. Treba počkať, až to opravia. A nahlásiť to .

    Napr. aj smajle sú prepísané nezmyselnými reťazcami.

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Doplnok... Spúšťa sa bug potom, čo sa zadá smajl... Potom treba vypnúť chat... aby sa chyba opravila. Je to bug na strane google.
    Naposledy upravil Charon : 16.09.09 at 12:27

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..ďakujem vám za rady..ak je to chyba v GOOGLi,tak veru si neporadím...a neviem, načo vymysleli takúto fajn klábosiareň, keď to potom robí len nervy)))

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    mpca Pozri príspevok
    alebo pouzivajte Gtalk http://www.google.com/talk/
    po slovensky nevie ? mám medzery v AJ.

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    No Gtalk môžeš bez problémov používať v Ruskom QIPinfiume (www.qip.sk aj sloveský jazyk), alebo v úžasnej Mirande (slovensky), alebo novom Nimbuzze (tieto mám vyskúšané aj v mobile ale nie v SK). Tam to beží bez problémov.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Charon Pozri príspevok
    No Gtalk môžeš bez problémov používať v Ruskom QIPinfiume (www.qip.sk aj sloveský jazyk), alebo v úžasnej Mirande (slovensky), alebo novom Nimbuzze (tieto mám vyskúšané aj v mobile ale nie v SK). Tam to beží bez problémov.
    Gtalk
    je klon QIP, Mirandy, alebo ICQ? Potom nič,
    ďakujem.

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Neviem, čo si predstavuješ pod pojmom klon. Tieto programy sú podobne ICQ programu. Samostatne bežiaca aplikácia, ktorá vie sa "pripojiť" na ICQ, Jabber, MSN a aj Gtalk (čo je v podstate Jabber protokol). Takto namiesto viecerých aplikácií sa používa jedna a na viacerých kartách beží komunikácia ...

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Charon Pozri príspevok
    Neviem, čo si predstavuješ pod pojmom klon. Tieto programy sú podobne ICQ programu. Samostatne bežiaca aplikácia, ktorá vie sa "pripojiť" na ICQ, Jabber, MSN a aj Gtalk (čo je v podstate Jabber protokol). Takto namiesto viecerých aplikácií sa používa jedna a na viacerých kartách beží komunikácia ...
    To isté, čo si napísal ...

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    Charon Pozri príspevok
    No Gtalk môžeš bez problémov používať v Ruskom QIPinfiume (www.qip.sk aj sloveský jazyk), alebo v úžasnej Mirande (slovensky), alebo novom Nimbuzze (tieto mám vyskúšané aj v mobile ale nie v SK). Tam to beží bez problémov.
    ..


    ...díky..idem kuk na tú Mirandu..a ""allu66 "doučím angličtinu)))...

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    gtalk, jabber, (miranda,nimbuzz) sú klienti a na prenos správ používajú XMPP "otvorený" protokol

    icq, qip, (miranda,nimbuzz) sú klienti ktorý na prenos správ používajú proprietárny protokol a spolu s licenciou neumožňuje používateľom komunikovať s používateľmi iných služieb.

    Skype, (miranda,nimbuzz) sú klienti ktorý na prenos správ používajú kritizovaný proprietárny protokol namiesto otvorených noriem ako H.323, IAX, alebo SIP, čím znemožňuje ostatným poskytovateľom interagovať so sieťou Skype.

    každý protokol má svoje "muchy", icq je najviac kritizované z hľadiska že prenos nieje šifrovaný a kvôli licencii (vraj ho monitoruje aj americká tajná služba ), atď..

    sú programy - klienti ktorý používaju len jeden protokol (skype, icq, aim, gadu-gadu...) ale sú klienti ktorý vedia komunikovať takmer s každým protokolom (qip, miranda, nimbuzz..)

    btw: viac info na wikipédii
    Naposledy upravil mpca : 17.09.09 at 08:51

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    mpca Pozri príspevok
    gtalk, jabber, (miranda,nimbuzz) sú klienti a na prenos správ používajú XMPP "otvorený" protokol

    icq, qip, (miranda,nimbuzz) sú klienti ktorý na prenos správ používajú proprietárny protokol a spolu s licenciou neumožňuje používateľom komunikovať s používateľmi iných služieb.

    Skype, (miranda,nimbuzz) sú klienti ktorý na prenos správ používajú kritizovaný proprietárny protokol namiesto otvorených noriem ako H.323, IAX, alebo SIP, čím znemožňuje ostatným poskytovateľom interagovať so sieťou Skype.

    btw: viac info na wikipédii
    Z tohto príspevku som rozumela iba slovám ako icq a skype.

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    hmm,, veľmi zjednodušene sa dá povedať že ak do domu alebo bytu je zavedená telefónna linka - "pevná linka" (protokol), dá sa k nej pripojiť určitý typ telefónu (klient),, napr od tesly (icq)... ale mobilný telefón (skype) k pevnej linke nepripojíš...
    a dajme tomu že existuje výrobca napr "mixtel" ktorý vyrobí telefón do ktorého sa dá zapojiť pev. linka (icq), zasunúť SIMkatra (skype) a pripojiť internet (jabber) a každý sa dovolá na ten jeden telefón - to sú programy miranda, qip, trilian, nimbuzz atď..

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    mpca Pozri príspevok
    hmm,, veľmi zjednodušene sa dá povedať že ak do domu alebo bytu je zavedená telefónna linka - "pevná linka" (protokol), dá sa k nej pripojiť určitý typ telefónu (klient),, napr od tesly (icq)... ale mobilný telefón (skype) k pevnej linke nepripojíš...
    a dajme tomu že existuje výrobca napr "mixtel" ktorý vyrobí telefón do ktorého sa dá zapojiť pev. linka, zasunúť SIMkatra a pripojiť internet a každý sa dovolá na ten jeden telefón - to sú programy miranda, qip, trilian, nimbuzz atď..
    Díky, už je to zrozumiteľné aj pre mňa.

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    Gabi03 Pozri príspevok
    Díky, už je to zrozumiteľné aj pre mňa.
    tak to ma teší

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    pepsikova Pozri príspevok
    ..prosím vás o pomoc,keď chatujem cez gmail-prihlásená vo svojej schránke, píšem normálne na klavesnici,ale písmenká sa mi ukladajú v nesprávnom poradí-teda schomolené, porozhadzované a slová sú bez zmyslu..čo mám s tým urobiť, aby sa mi dalo písať normálne?..ďakujem za pomoc..

    ..ono to je aj odoslané (doručené adresátovi) také poprehadzované...
    včera som preskakovanie písmeniek zariekla dnes som začala
    písať hatlaninu nepomáha ani pomalé ťukanie do klávesnice...písanie sa upravilo , po vypnutí a zapnutí chat

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.