Zavrieť

Porady

MODDOM 2009

Dnes začala výstava MODDOM 2009 - napíšte prosím kto sa zúčastnil svoje postrehy a názory na úroveň výstavy...minulý rok som bola, ale nič-moc, neviem či sa zas oplatí merať 150 km hore-dole??

Vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mi_ke je offline (nepripojený) mi_ke

    mi_ke
    ja som bol dnes prvy a posledny krat! celkom slusne zastupenie maju sedacie supravy, inak slabe...

    verca2 je offline (nepripojený) verca2

    človek ktorého baví jeho práca. Len keby bolo viacej času na štúdium :-( ...viac verca2
    Mňa by zaujímalo, koľko si pýtajú za vstup. Vie niekto?

    sano je offline (nepripojený) sano

    sano
    Ludia, katastrofa. Prizemie brakoviny,hore jedna hala sedaciek a konecna. Vstupne 4, parkovne 5 EURO. Za 3/4 hodiny som tam nemal co robit a to som si dal este kavu. Yo.. a slecny na info to hodili na krizu..., podla mna je to vysokym najmom, firmam sa to neoplati. No more Incheba.

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    sano Pozri príspevok
    Ludia, katastrofa. Prizemie brakoviny,hore jedna hala sedaciek a konecna. Vstupne 4, parkovne 5 EURO. Za 3/4 hodiny som tam nemal co robit a to som si dal este kavu. Yo.. a slecny na info to hodili na krizu..., podla mna je to vysokym najmom, firmam sa to neoplati. No more Incheba.
    hlavne, že veľká pračka perie.....

    sano je offline (nepripojený) sano

    sano
    Kazda pracka sa raz pokazi... hm, ale je pravda, ze to majitela pracky asi uz trapit nebude ... Mate niekto info, kolko pyta za m2?

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    sano,
    ale jedno pozitívum to malo.
    Si prihlásený od 18.4.2005.....a dnes máš konečne prvé 2 príspevky

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    sano Pozri príspevok
    A ked uz si taka zbehla v porade, neporadis ako Ta predbehnut?
    To Ti je jednoduché
    Rýchlo, múdro, kvalitne, odborne odpovedať na otázky ....a šups a si predo mnou

    sano je offline (nepripojený) sano

    sano
    To nie je az take jednoduche.... Zistim si kto je admin portalu, zavolam ho na pivo a ... som pred Tebou ;-) 5

    comodo je offline (nepripojený) comodo

    comodo
    Gabi03 Pozri príspevok
    Počkajte si do marca na výstavu nábytku v Nitre.
    Kazdy rok hovorim ze som tam bol naposledy. A tento kok uz snad fakt naposledy.

    comodo je offline (nepripojený) comodo

    comodo
    sano Pozri príspevok
    Ludia, katastrofa. .............No more Incheba.
    Ale ved ja to i na vyrobcoch nabytku. Vsak to co je v ponuke je fakt hruoza ! co je k comusi je drahe ako svina a ostatni snad nemaju potuchy ako sa vyraba sedacka. "Najradsej" mam tie "blatové " , t.j. molitan vyskladany dolu makky a hore trvdy a ked tam sadnem tak to pomaly klesa a ked z toho horko-tazko vstanem tak sa to 2 minuty zdviha. .

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    comodo Pozri príspevok
    "Najradsej" mam tie "blatové " , t.j. molitan vyskladany dolu makky a hore trvdy a ked tam sadnem tak to pomaly klesa a ked z toho horko-tazko vstanem tak sa to 2 minuty zdviha. .

    sano je offline (nepripojený) sano

    sano
    comodo, to mas pravdu, ale na tych vystavach davaju na tu hrozu aspon zlavu... ;-) Inac dalsi gol su ceny v losovani - do bytu by som si z toho nedal nic, mozno na zahradu, aj to by som dlho rozmyslal... proste odpad co podla mna nikto nekupuje.

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    sano Pozri príspevok
    To nie je az take jednoduche.... Zistim si kto je admin portalu, zavolam ho na pivo a ... som pred Tebou ;-) 5
    ....nooooo 6....za jeden deň, celkom pekný výkon.

    Tu je admin http://www.porada.sk/member.php?u=2 , ale keďže ho poznám osobne, tak si dovolím tvrdiť, že sa Ti to nepodarí

    salka je offline (nepripojený) salka

    salka
    comodo Pozri príspevok
    Kazdy rok hovorim ze som tam bol naposledy. A tento kok uz snad fakt naposledy.
    Comodo, myslíš v NR že si bol naposledy?
    Nehovorím, že je to tam terno, ale vždy lepšie ako minuloročný MODDOM na ktorom som bola.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.