Zavrieť

Porady

Šaty na stužkovú z Poľska?

Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o radu. Dcéra má onedlho stužkovú a chcela by si ísť kúpiť šaty na stužkovú práve do Poľska. Máte niekto skúsenosti s nákupom takého druhu v Poľsku, kam by sme mali ísť? Niekam na trhy alebo do nejakých konkrétnych obchodov /aké mestá/? Som vďačná za každú informáciu a radu. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    slavo11 je offline (nepripojený) slavo11

    slavo11
    Ludia zvyknu chodievať do Noweho targu na trhovisko su stale v sobotu a vo štvrtok. Na trhu som nebol hadam dva roky , zato chodievam do Noweho saczu do nákupneho centra EUROPA niečo ako aupark alebo POLUS je tam množstvo obchodov a da sa vybrať za rozumnu cenu. zaleži odkial si a kam to máš ku hraniciam bližšie

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Gabr Pozri príspevok
    Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o radu. Dcéra má onedlho stužkovú a chcela by si ísť kúpiť šaty na stužkovú práve do Poľska. Máte niekto skúsenosti s nákupom takého druhu v Poľsku, kam by sme mali ísť? Niekam na trhy alebo do nejakých konkrétnych obchodov /aké mestá/? Som vďačná za každú informáciu a radu. Ďakujem.
    Z Dubnice asi máš najbližšie do Poľského Czieszyna, priamo na veľkom trhu predávajú veľmi pekné spoločenské šaty, ale je tam aj veľa butikov s týmto oblečením, treba pochodiť, trhy sú v stredu a v sobotu, odporúčam v stredu, ak chceš chodiť aj po obchodoch. Myslím, že nie príliš náročné na exkluzívne modely si vyberú na trhu, náročnejšie určite v obchodoch.

    michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

    michelle84
    Ja som mala šaty z Poľska a bola som spokojná. Vynosila som ich aj na iné akcie a boli super.

    Reny1 je offline (nepripojený) Reny1

    Reny1
    ešte chodia ľudia na trhy, ale je uz veľa takých, čo chodia do PL priamo do obchodov a je tam veľký výber, hlavne tam,kde sa dá platiť kartou

    claudi je offline (nepripojený) claudi

    claudi
    ak máš možnosť ísť do Polska, šla by som. je tam veľký výber šiat. my chodievame do obchodov do Nowého Targu - ale aj na trhu je jeden výborný stánok na takéto šaty - a sú úžasne !!! alebo Krakow - je tam jedno obchodné centrum M1, tiež tam majú veľa elegantných šiat. ale ak sa ti dá ísť blyžšie skús .

    Šaty na stužkovú z Poľska?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.