Zavrieť

Porady

Zavraty z hojdacky

V detstve som nemavala vobec problemy s hojdackami, prave naopak, ako skoro kazde dieta som sa velmi rada hojdala na hojdacke...
Jedneho dna prisiel vo mne zlom, neviem o com to bolo a preco, ale trva to az do dnes. Vzdy ked si sadnem na hojdacku, ci uz zahradnu, klasicku v parku alebo kolotoc na sposob hojdacky alebo hupacie kreslo dostavia sa mi po chvilke zavraty a tlak v hlave.
Moznoze je to blbost riesit, su aj horsie veci v zivote, ale tak minimalne zo zvedavosti, ci zaujmu sa vas pytam: Ci mate niekto s niecim takymto skusenosti? Co si o tom myslite? Co by mohlo byt pricinou alebo preco je to tak?

Predom dakujem!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    MySpace je offline (nepripojený) MySpace

    MySpace
    sulko Pozri príspevok
    :-).. no ved ale 'porada'.. :-)
    nie je to tlakom???? zacal by som tam..
    Kto vie, najprv by som si ho musela dat aj zmerat dakde, ale tak mozem skusit, uvidim.
    ... ale inak prejavuje sa to i ked som uplne v pohode, len mozno v mensej miere.

    mona091 je offline (nepripojený) mona091

    mona091
    MySpace Pozri príspevok
    V detstve som nemavala vobec problemy s hojdackami, prave naopak, ako skoro kazde dieta som sa velmi rada hojdala na hojdacke...
    Jedneho dna prisiel vo mne zlom, neviem o com to bolo a preco, ale trva to az do dnes. Vzdy ked si sadnem na hojdacku, ci uz zahradnu, klasicku v parku alebo kolotoc na sposob hojdacky alebo hupacie kreslo dostavia sa mi po chvilke zavraty a tlak v hlave.
    Moznoze je to blbost riesit, su aj horsie veci v zivote, ale tak minimalne zo zvedavosti, ci zaujmu sa vas pytam: Ci mate niekto s niecim takymto skusenosti? Co si o tom myslite? Co by mohlo byt pricinou alebo preco je to tak?

    Predom dakujem!!

    presne to iste mam aj ja, predtym som zboznovala hojdacky, retazovky a blaznive krutenia, dnes ma ale nikto nedostane na kolotoc, je mi z toho hrozne zle,
    a tlak mam ok, idealny, tak neviem, zeby telieska v uchu uz nereagovali na vyrovnavanie rovnovahy tak ako kedysi?

    pracovisko je offline (nepripojený) pracovisko

    pracovisko
    MySpace Pozri príspevok
    V detstve som nemavala vobec problemy s hojdackami, prave naopak, ako skoro kazde dieta som sa velmi rada hojdala na hojdacke...
    Jedneho dna prisiel vo mne zlom, neviem o com to bolo a preco, ale trva to az do dnes. Vzdy ked si sadnem na hojdacku, ci uz zahradnu, klasicku v parku alebo kolotoc na sposob hojdacky alebo hupacie kreslo dostavia sa mi po chvilke zavraty a tlak v hlave.
    Moznoze je to blbost riesit, su aj horsie veci v zivote, ale tak minimalne zo zvedavosti, ci zaujmu sa vas pytam: Ci mate niekto s niecim takymto skusenosti? Co si o tom myslite? Co by mohlo byt pricinou alebo preco je to tak?

    Predom dakujem!!
    Myslím si o tom to, že keď viem, že mi niečo prekáža, alebo je mi z toho zle, tak sa tomu vyhýbam. No a v tomto prípade sa vyhnúť hojdačke, alebo kolotoču, asi nebude taký problém. Nebudú tie problémy v súvislosti s chrbticou ?

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    No dievčence, takáto závrať môže byť od chrbtice. My sme si toto leto kúpili na záhradku hojdačku a po chvíli húpania som sa cítila ako opitá, krútil sa mi celý svet.
    Mám problémy s krčnou chrbticou a pripisujem to práve tomu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.