Zavrieť

Porady

Stratené heslo

Zúfalo prosím o radu.
Mám v PC zaheslovaný súbor txt a záhadne mi nepasuje jediné heslo, aké som tak dávala. Nik iný k tomuto súboru nemal prístup a to heslo tam jednoducho nepasuje. Dá sa to spraviť nejakým unlockerom, alebo podobne? Prosím, poraďte mi niekto.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Na 99% ak si si zvolila silnéheslo, nie je šanca aby ti niektorý program pomohol. Tie programy síce fungujú, ale na silné heslo "nemá" výkon počítača.
    Tiež som mal podobný problém, našiel som program ktorý to mal zvládnuť, po zadaní aby mi heslo rozlúštil mi vypísalo niečo v tomto zmysle: Rozlúštenie hesla je možná, doba práce: 157 rokov, 3 mesiace, 25 dní, 6 hodín. ... ...?!?
    Takže s heslami opatrne, značiť si ich, alebo používať softvér na ukladanie hesiel, kde si ich uložíš všetky a potom si musíš pamätať už len jedno heslo - na vstup do toho programu.

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    "Rozlúštenie hesla je možná, doba práce: 157 rokov, 3 mesiace, 25 dní, 6 hodín. ... ...?!?"

    ...teda sa Ti to podarilo, ak si bol dostatočne trpezlivý ...

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Charon Pozri príspevok
    "Rozlúštenie hesla je možná, doba práce: 157 rokov, 3 mesiace, 25 dní, 6 hodín. ... ...?!?"

    ...teda sa Ti to podarilo, ak si bol dostatočne trpezlivý ...
    Zatiaľ nepodarilo, mašina je v kúte a maká ... ešte zostáva 155 rokov ... .

    Samozrejme žartujem, tá doba rozlúštenia bola ale skutočne programom vypísaná.

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Kedysi som použil tento programík programík, je síce platený, ale v rámci demoverzie by sa to mohlo podariť. Ja som ho mal v akosi balíku a poslúžil mi na zistenie hesla.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.