Zavrieť

Porady

Ake GPS do auta?

Chcem sa Vas opytat ake si mam kupit GPS do auta? Ide o to, ze potrebujem aby ma naviedlo nielen na ulicu, ktoru zadam ale aj presne na tej ulici ku domu, ktoreho zadam. Mal som GPS asi pred necelymi 2 rokmi a sa mi zda, ze ma naviedlo, az pred cislo domu presne. Teraz co mam, tak ma navedie len na zadanu ulicu a to je vsetko. A clovek kym najde cislo domu, tak amen. Tak poradte... Dik
Usporiadat
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

A aku navigaciu mas teraz?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

misomiso Pozri príspevok
A aku navigaciu mas teraz?
Navigation nf 2610 alebo nejak tak. Neviem presne mam ju v aute od zamestnavatela len 2 dni. Nie je to isto Garmin, Mio a pod.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
stanco007 Pozri príspevok
Chcem sa Vas opytat ake si mam kupit GPS do auta? Ide o to, ze potrebujem aby ma naviedlo nielen na ulicu, ktoru zadam ale aj presne na tej ulici ku domu, ktoreho zadam. Mal som GPS asi pred necelymi 2 rokmi a sa mi zda, ze ma naviedlo, az pred cislo domu presne. Teraz co mam, tak ma navedie len na zadanu ulicu a to je vsetko. A clovek kym najde cislo domu, tak amen. Tak poradte... Dik
Nehnevaj sa , ale hádam len nechceš GPS aj takou funkciou , ktorá by Ťa naviedla pomaly na určité poschodie , priamo do bytu , kancelárie ...proste vyberieš navigáciu z auta a ideš ...

Síce neviem , kde sa pohybuješ , či len v strednej Európe , alebo aj inde ...
Ale jedno viem určite , že na Slovensku alebo v Čechách sú na jednej srane ulice čísla párne a na druhej nepárne , smerom na jednu stranu so stúpajúcimi číslami a naopak ...

P.S.:
Inak , mám Toma , v pohode ma doviedol na letisko Ferihegy I. Budapest ....
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ak nenaviguje na cisla tak je to neprijemne najma v jednosmerkach. Kazdopadne tie zabudovane navigacie su zvycejne 100 rokov za opicami oproti tym prenosnym.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

misomiso Pozri príspevok
Ak nenaviguje na cisla tak je to neprijemne najma v jednosmerkach. Kazdopadne tie zabudovane navigacie su zvycejne 100 rokov za opicami oproti tym prenosnym.
Či je GPS zbudované alebo nie, vôbec nie je podstatné = pretože vždy sa jedná len o hromadu poskladaných súčiastok.
Podstatné je ale to, aké mapy sú v danom GPS nainštalované. Ak sú tam 100-ročné , tak naozaj naviguje tak ako píšeš. Preto sa treba vždy starať o pravidelnú aktualizáciu máp a potom ma GPS navedie obrazne povedané aj na tretie poschodie .
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Manual Pozri príspevok
Či je GPS zbudované alebo nie, vôbec nie je podstatné = pretože vždy sa jedná len o hromadu poskladaných súčiastok.
Podstatné je ale to, aké mapy sú v danom GPS nainštalované. Ak sú tam 100-ročné , tak naozaj naviguje tak ako píšeš. Preto sa treba vždy starať o pravidelnú aktualizáciu máp a potom ma GPS navedie obrazne povedané aj na tretie poschodie .
No nie celkom. Dolezite je, akymi funkciami disponuje, napr ci sa daju zadat aj suradnice a pod. Zabudovane zvycajne ponukaju polovicnu vybavu za tri krat vyssiu cenu.
0 0
Taserda Taserda

Taserda je offline (nepripojený) Taserda

Mám G..... Nuvi a na presnú adresu zavedie ,treba však mať stále novšie mapy (sú drahé).Určite aj iné navigácie zavedú na presnú adresu.
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Taserda Pozri príspevok
Mám G..... Nuvi a na presnú adresu zavedie ,treba však mať stále novšie mapy (sú drahé).Určite aj iné navigácie zavedú na presnú adresu.
Nuž všetky elektronické mapy sú drahé, nielen do navigátorov. V prípade Garminu sa dá predsa kúpiť jednorazovo Lifetime karta, na základe ktorej možno doživotne aktualizovať mapu:
http://www.garmin.sk/?cls=stoitem&st...ifetime_banner
Doležité je aj zaregistrovať prístroj, čím sa umožní prístup k ďalším službám.
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
buchač Pozri príspevok
Nehnevaj sa , ale hádam len nechceš GPS aj takou funkciou , ktorá by Ťa naviedla pomaly na určité poschodie , priamo do bytu , kancelárie ...proste vyberieš navigáciu z auta a ideš ...

Síce neviem , kde sa pohybuješ , či len v strednej Európe , alebo aj inde ...
Ale jedno viem určite , že na Slovensku alebo v Čechách sú na jednej srane ulice čísla párne a na druhej nepárne , smerom na jednu stranu so stúpajúcimi číslami a naopak ...

P.S.:
Inak , mám Toma , v pohode ma doviedol na letisko Ferihegy I. Budapest ....
Nič zvláštne, každý dobrý navigátor má funkciu "od brány k bráne", dovedie teda na konkrétne číslo ulice. Garmin celkom určite.
0 0
jan baca jan baca

jan baca je offline (nepripojený) jan baca

no najlepsie gps je tomtom ktory mam 4 roky a som spokojny
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilan...14-cerne-ovce/
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

jan baca Pozri príspevok
no najlepsie gps je tomtom ktory mam 4 roky a som spokojny
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilan...14-cerne-ovce/
Aj ja mam teraz TomToma XL Europe a som zatial spokojny. Mal by som tam mat aj najnovsie mapy podla predajcu a aj ked som sa zaregistroval ma ich stranke, tak mi neponuklo ziadne aktualizacie. Ale aj tak to pokrytie este nie je uplne. Niektore dediny nemaju pokrytie ani ulic a niektore maju len ulice bez cisla domov. Ale ten TomTom je dobry naozaj
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

buchač Pozri príspevok
Nehnevaj sa , ale hádam len nechceš GPS aj takou funkciou , ktorá by Ťa naviedla pomaly na určité poschodie , priamo do bytu , kancelárie ...proste vyberieš navigáciu z auta a ideš ...

Síce neviem , kde sa pohybuješ , či len v strednej Európe , alebo aj inde ...
Ale jedno viem určite , že na Slovensku alebo v Čechách sú na jednej srane ulice čísla párne a na druhej nepárne , smerom na jednu stranu so stúpajúcimi číslami a naopak ...

P.S.:
Inak , mám Toma , v pohode ma doviedol na letisko Ferihegy I. Budapest ....
No predstav si, ze aj ja mam noveho Toma XL Europe a dovedie ma az pred cislo domu!!! Technika ide dopredu milovymi krokmi
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

Takze, moj dvojtyzdnovy TomTom XL Europe som dnes vratil do predajne. Je to dobra navigacia ale daleko lepsie mapy ma Garmin. Ovela ovela podrobnejsie. TomTom mensie mesta a dediny viac menej ignoruje, takze vas navedie len do dediny a koniec. Ziadne ulice a po cislach domov ani nehovorim. Aj ked niektore dediny pokrate su. Garmin ma v tomto ovela ovela lepsie pokratie a aj preto som si kupil Garmin nuvi 1350. Uplne staci. Buetooth je zbytocnost na navigacii ako aj fm transmiter a navigovanie v pruhoch...? Na Slovensku zbytocne. Pokial pojdete do Madridu alebo Budapesti a ste slabsi vodic, tak ano ale inac zbytocne...
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Ja mam BluePanther Coral a je v nom system iGO

Podstatné pre mna je,že má velky displej / 5' /

a ešte podstatnejšie je ,že som ho kupil v HU a stal ma 170 eur.

Jazdil som podla neho v Alsasku a to aj na francuzskej strane.

Fungoval spolahlivo aj na vidieckych cestičkach a cez dediny, tiež v PL detto.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

stanco007 Pozri príspevok
Takze, moj dvojtyzdnovy TomTom XL Europe som dnes vratil do predajne. Je to dobra navigacia ale daleko lepsie mapy ma Garmin. Ovela ovela podrobnejsie. TomTom mensie mesta a dediny viac menej ignoruje, takze vas navedie len do dediny a koniec. Ziadne ulice a po cislach domov ani nehovorim. Aj ked niektore dediny pokrate su. Garmin ma v tomto ovela ovela lepsie pokratie a aj preto som si kupil Garmin nuvi 1350. Uplne staci. Buetooth je zbytocnost na navigacii ako aj fm transmiter a navigovanie v pruhoch...? Na Slovensku zbytocne. Pokial pojdete do Madridu alebo Budapesti a ste slabsi vodic, tak ano ale inac zbytocne...
Odporučam prejsť niekedy cez Bukurešť. !

Z takymto chaosom ako tam som sa nestretol nikde v Europe.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Možno by stálo za to pozrieť si túto stránku
http://www.gpsforum.sk/index.php#lasttopics
a prečítať si rôzne rady a skúsenosti s GPS navigáciami.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

stanco007 Pozri príspevok
a navigovanie v pruhoch...? Na Slovensku zbytocne.
Myslim, ze malokto si kupuje navigaciu, aby s nou jazdil po Slovensku...
0 0
Generalissimus Generalissimus

Generalissimus je offline (nepripojený) Generalissimus

Ja som vyskúšal všetky druhy a aj viac ako tu píšete, ale najspokojnejší som bol s navigáciou Mio

Jednoduché a hlavne rýchle nastavenie rôznych pohľadov priamo pri navigovaní, posúvanie mapy, presnosť. Samozrejme má svoje muchy pri navigovaní ako každá iná, treba sledovať aj značky aby ste sa nevozili kade tade ale z týchto "lacnejších" je podľa mňa najlepšia voľba.
0 0
iv@n iv@n

iv@n je offline (nepripojený) iv@n

ja mám v PDAčku nainštalovaný TomTom7 a spokojný som prevelice, na slovensku ho až tak podrobne otestovaný nemám, ale v zahraničí pohoda, čím viac na západ, tým lepšie pokrytie
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

misomiso Pozri príspevok
Myslim, ze malokto si kupuje navigaciu, aby s nou jazdil po Slovensku...
No skus pracovat ako kurier a jazdit v okoli svojho mesta do 300km vstkymi smermi a pochopis ze bez navigacie si v....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať