Zavrieť

Porady

Architekt

Zdravim, hladame architekta, ktory by nam naprojektoval dom z hodpodarskej budovy. najlepsie z okolia zvolena. detvy. moze byt cely banskobystricky kraj.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    lacoba reaguješ v téme starej viac ako tri roky - reklamu si zadaj do inzercie
    willma tak a admin zmazal pôvodný príspevok a teraz vyzerám ako ....

    Ostara je offline (nepripojený) Ostara

    Ostara
    no to pozname, skor potrebujeme nejakeho odporucit. architektov je vela a nie kazdy je dobry.

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    Dal som ti tie linky preto, ze toto nie je reklama. Mohol som ti napisat ss, ze za XXX eur ti to nakreslim a poslem nejake referencie, ale toto fakt nei je reklamne forum. Na tej stranke najdes ludi s okolia. A co znamena, nie kazdy je dobry? Pan Ing.arch.Igor Palco teraz robi zimny stadion,taky architekt ti o RD nezakopne, to uvadzam len ako priklad. Skus trosku popisat, aky chcete dom, kolko ste ochotni za projekt dat a mozno sa niekto chyti. Len fakt netreba mat velke oci,co sa architekta tyka, ti spickovi RD nerobia.

    Ostara je offline (nepripojený) Ostara

    Ostara
    hlavne mi ide o to, ze vela ludi na tomto fore stavia a ma skusenosti s architektami, a boli by sme radi keby poradili. naozaj nevieme za kym ist.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.