Zavrieť

Porady

Stahovanie

Chcem sa spitat ktory softwer na stahovanie roznych dat ako su filmy ci hudba alebo rozne programy je najlepsi a zaroven najrichlejsi ? teraz pouzivam torrent ale chcem vediet ktory je fakt dobri proste aby mi cim skor stiahol veci ktore potrebujem
Usporiadat
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Vrelo odporúčam http://www.Freedownloadmanager.org Okrem sťahovanie, torrentov aj konvertuje. Pozri si úvodnú stránku. Samotný soft je aj v slovenskom jazyku...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

s.r.o. Pozri príspevok
Chcem sa spitat ktory softwer na stahovanie roznych dat ako su filmy ci hudba alebo rozne programy je najlepsi a zaroven najrichlejsi ? teraz pouzivam torrent ale chcem vediet ktory je fakt dobri proste aby mi cim skor stiahol veci ktore potrebujem
Rychlost ked sa nieco z netu stahuje nezavisi od softweru, ale od rychlosti tvojho pripojenia a rychlosti serveru z ktoreho sa to stahuje (download/upload). Takze je jedno aky program pouzijes
0 0
s.r.o. s.r.o.

s.r.o. je offline (nepripojený) s.r.o.

Suhlasim s tebou lebo vcera som instaloval aj ten druhy softwer co kolega vysie mi dal a zistil som ze nic moc to iste ako torent co pouzivam
0 0
kvalitar kvalitar

kvalitar je offline (nepripojený) kvalitar

mne sa osvedcil freerapid
0 0
marco2233 marco2233

marco2233 je offline (nepripojený) marco2233

ja pouzivam FlashGet

http://www.stahuj.centrum.cz/interne...zery/flashget/
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

s.r.o. Pozri príspevok
Suhlasim s tebou lebo vcera som instaloval aj ten druhy softwer co kolega vysie mi dal a zistil som ze nic moc to iste ako torent co pouzivam
torrent je zas nieco ine, je to velka siet (nebudem pisat detaily) kde sa subor stahuje po castiach od x uzivatelov pripojenych k tejto sieti.
Napr. chces si stiahnut program a v sieti je 50 klientov, ktory tento program maju (respektive ho stahuju), tak (ak to povoluje) tahas od kazdeho nieco a zase ty, ktory ho tahaju tiez, tak nieco tahaju od teba, cize ty downloadujes ale zaroven aj uploadujes
0 0
marco2233 marco2233

marco2233 je offline (nepripojený) marco2233

a doplnim Fera11 rychlost v takomto pripade je taka aky velky upload maju uzivatelia ktory to zdielaju a nie aky velky mas ty download.. preto to ide pomaly
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Chcela by som sa opýtať, ak som napojená na P2P sieť a niekto si odomňa uploaduje data, počíta sa mi to do prenesených dát, storé platím provajderovi svojho internetu?
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

bettylou Pozri príspevok
Chcela by som sa opýtať, ak som napojená na P2P sieť a niekto si odomňa uploaduje data, počíta sa mi to do prenesených dát, storé platím provajderovi svojho internetu?
počítajú sa všetky dáta... ako stiahnuté, tak aj odoslané... sú to prenesené dáta.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

jj ak mas obmedzeny net datovo, radsej sa vyhni p2p sietam
0 0
s.r.o. s.r.o.

s.r.o. je offline (nepripojený) s.r.o.

Fero to komu si pisal mne ja obmedzeny internet nemam takze smola nic v zlom
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Diki. Ja mam. Neva, aj tak stale vypinam upload xixi
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

s.r.o. Pozri príspevok
Fero to komu si pisal mne ja obmedzeny internet nemam takze smola nic v zlom
Nie to nebolo tebe, pokracoval som normalne v diskusii, moj prispevok nadvezoval na ten predomnou
0 0
s.r.o. s.r.o.

s.r.o. je offline (nepripojený) s.r.o.

Caute nepoznate nahodou webstranky kde sa daju stahovat filmy s dabingom popripade titulkami slovenskými alebo českými bud aj za priplatok alebo zadarmo torent ten uz poznam ale urcite su aj ine kde je slovensky dabing alebo cesky?
0 0
Stevo5 Stevo5

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

s.r.o. - skús pohľadať napr. tu:
www.cucaj.sk
www.best4you.sk
warez-svet.net
0 0
s.r.o. s.r.o.

s.r.o. je offline (nepripojený) s.r.o.

poznas aj ine ako len tie lebo vcera som to skusal ale stahuje mi to vo winrari a neviem to upravit?
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

s.r.o. Pozri príspevok
poznas aj ine ako len tie lebo vcera som to skusal ale stahuje mi to vo winrari a neviem to upravit?
keď budeš mať stiahnuté všetky časti ktoré sú zabalené winrarom, budú sa dať rozbaliť pakovacím programom winrar
0 0
s.r.o. s.r.o.

s.r.o. je offline (nepripojený) s.r.o.

mam winrar len neviem ako to presne rozbalit skusal som to no zatial nic
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Ono ked stiahnes nejaky subor, ktory je rozdeleny na 10 rar/zip archivov, tak musis stiahnut fakt vsetky a bez chyby, inak to nerozbalis. Zbaleny subor vidis len v jednom archyve, ostatne vyzeraju ako keby boli prazdne. Takze bud to rozbal cez winrar, alebo v total commandery to niekam nakopiruj (v podstate to tiez rozbaluje winrar, ale vyzera to jednoduchsie)
0 0
s.r.o. s.r.o.

s.r.o. je offline (nepripojený) s.r.o.

nechcem zakladat novu temu pisem teda tu ako sa nastavuje router D-link 2641R aby mi po restartovani pocitaca sa vzdy restartoval aj router lebo potrebujem pri stahovni cez rapidshare,storage a ine spolocnosti stahovat filmy pretoze cez free sa da stahovat len jeden film ale ja chcem ich viac stiahnut za den alebo je aj ina moznost lebo platit nechcem vyskusal som to raz zaplatil som no stiahnut som mohol len 7GB?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať