Zavrieť

Porady

Denná uzávierka lekárne

Dobrý deň,
vie mi prosím Vás niekto poradiť ako nahrať dennú uzávierku pokladne v lekárni??? Mám v tom mierny chaos. Mám obrat s 0% DPH, 10% DPH, 19% DPH a tržba je prijatá aj v hotovosti, aj kartou. Mám Pohodu a neviem ako na to. Ďakujemmmmm......
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JM1968 je offline (nepripojený) JM1968

    JM1968
    Zdravím, trošku nerozumiem, nevieš to nahrať v účt.programe, alebo nevieš aké účty na MD a D použiť?

    alekna je offline (nepripojený) alekna

    alekna
    V podstate aj, aj. Keď nie je na uzávierke platba kartou, nahrala som ako príjem do pokladne nasledovné: 211/604
    211/343 10%
    211/343 19%
    len mám problém pri platbe kartou. Neviem ako postupovať, kedže v hotovosti sa dostala do pokladne dajme tomu len tretina tržieb a zvyšok šiel na BU. Ako to rozdeliť, kedže ja neviem či boli platené lieky s 10% DPH, alebo tovar s 19% DPH.

    alekna je offline (nepripojený) alekna

    alekna
    Ďakujem pekne!!
    Len pre ujasnenie: za príjmových dokladom s dennou uzávierkou si nahrám nový, kde dám len sumu platenú kartou 261/211?

    Denná uzávierka lekárne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.